6 odpowiedzi do “Przyjaciółki 5×02 – zdjęcia z prapremiery”

 1. Nie ma Przyjaciółek w Iplii. Recenzja przesunięta na jutro (lub później – w zależności, kiedy serial pojawi się w prapremierze).

 2. Pojawiły się późno, ale obejrzałam i jestem mile zaskoczona. Po b.przeciętnym pierwszym odcinku drugi był niczego sobie 🙂

 3. dc. 54 (5×04):
  Sytuacja w domu Anki pogorsza się, a relacje między Natalią a Pawłem stają się coraz bardziej napięte. Nadopiekuńcza, lecz sympatyczna matka Maćka miesza się w jego związek z Anką. Nie przeszkadza jej, że Anka jest starsza od jej syna oraz, że ma trójkę dzieci z pierwszego małżeństwa. Strzelecką zaniepokoi wizja bycia drugą matką dla Maćka, choć on stara się robić wszystko, aby udowodnić swoją samodzielność.
  Jerzy spędza namiętny wieczór z Zuzą i zapomina o spotkaniu z Ingą.

 4. Odcinek 4 inna wersja:

  Sytuacja w domu Anki znacznie się pogarsza przez napięte relacje między Pawłem a Natalią. Nowa partnerka Strzeleckiego zaczyna pić. Anka natychmiast reaguje i każe jej się wynieść. Kobieta się wyprowadza, lecz na karoserii nowego samochodu Pawła zostawia mu niemiłą pamiątkę. Z kolei do związku Anki i Maćka wkracza nadopiekuńcza matka mężczyzny (Lucyna Malec). Nie przeszkadza jej, że partnerka jej syna jest od niego starsza i ma dzieci. Strzelecką zaczyna natomiast niepokoić różnica wieku między nią a przystojnym instruktorem jogi. Tymczasem znajomość Zuzy i Jerzego kwitnie. Ginter porywa Markiewicz z pracy i spędzają ze sobą namiętny wieczór. Przez to mężczyzna zapomina o spotkaniu z córką. Koleżanki zauważają zmianę w zachowaniu Zuzy. Domyślają się, że ambitna dyrektor banku z kimś się kochała. Markiewicz zaprzecza jednak, ponieważ nie ma odwagi powiedzieć Indze prawdy.

  Czytaj więcej: http://www.cyfraplus.pl/program.html#ixzz3TgV5VRyN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *