Przyjaciółki 5×08 – Patrycja chce adoptować dziecko – streszczenie

Premiera 23 kwietnia 2015.
Streszczenie jest bardzo krótkie – jak tylko pojawi się coś bardziej szczegółowego to na pewno umieszczę.

Patrycja informuje Michała o możliwości adoptowania dziecka. Zalewski postanawia powalczyć o adopcję Bianki. Do Warszawy przyjeżdża córka Jerzego, Kate. Anka nie wie, jak ma traktować Maćka.

……………………

Patrycja informuje Michała o możliwości adopcji. Zalewski postanawia powalczyć o dziecko, chciałby przysposobić Biankę. Próbuje przekonać do tego pomysłu Patrycję. Zmęczona i zdezorientowana Kochan nie potrafi podjąć decyzji, a co gorsza czuje się ostatnio gorzej. W Warszawie pojawia się Kate, druga córka Jerzego. Kobieta zachodzi za skórę Indzie i Zuzie. Łukasz zostaje nowym prezesem banku. Umawia się z Dorotą. Rozwenc imponuje Grabowskiemu, a ona czuje się zakochana jak nigdy dotąd. Szymon wciąż nie wrócił do mieszkania Ingi. Na szczęście zakochanym udaje się powoli dojść do porozumienia. Anka nie wie, jak traktować Maćka po podsłuchaniu jego niejednoznacznej rozmowy. Za namową koleżanek postanawia znów się umówić z nim i z chłopcami. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. Zazdrosny Paweł zabiera chłopców do babci, obrażona Julka wychodzi z domu wraz z ojcem, a Maciek odwołuje spotkanie. W kryzysowej sytuacji Strzelecka ma coraz większą ochotę sięgnąć po alkohol.

Ksenia dziękuję

Jedna odpowiedź do “Przyjaciółki 5×08 – Patrycja chce adoptować dziecko – streszczenie”

  1. Patrycja informuje Michała o możliwości adopcji. Zalewski postanawia powalczyć o dziecko, chciałby przysposobić Biankę. Próbuje przekonać do tego pomysłu Patrycję. Zmęczona i zdezorientowana Kochan nie potrafi podjąć decyzji, a co gorsza czuje się ostatnio gorzej. W Warszawie pojawia się Kate, druga córka Jerzego. Kobieta zachodzi za skórę Indzie i Zuzie. Łukasz zostaje nowym prezesem banku. Umawia się z Dorotą. Rozwenc imponuje Grabowskiemu, a ona czuje się zakochana jak nigdy dotąd. Szymon wciąż nie wrócił do mieszkania Ingi. Na szczęście zakochanym udaje się powoli dojść do porozumienia. Anka nie wie, jak traktować Maćka po podsłuchaniu jego niejednoznacznej rozmowy. Za namową koleżanek postanawia znów się umówić z nim i z chłopcami. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. Zazdrosny Paweł zabiera chłopców do babci, obrażona Julka wychodzi z domu wraz z ojcem, a Maciek odwołuje spotkanie. W kryzysowej sytuacji Strzelecka ma coraz większą ochotę sięgnąć po alkohol.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *