Przyjaciółki 6 – Przemysław Sadowski w obsadzie

Już wiemy, że w szóstej odsłonie Przyjaciółek do ekipy dołączy Krzysztof Wieszczek, który wcieli się w nowego adoratora, a raczej kochanka Ingi 🙂

Poza nim w serialu pojawi się Lesław Żurek i… Przemysław Sadowskijako nowa znajomość Anki!
Co jeszcze w serialu?
Dla Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz), świeżo upieczonych rodziców, opieka nad długo wyczekiwanym dzieckiem okaże się nie tak łatwa, ja sobie oboje wyobrażali.

Zuza (Anita Sokołowska) stanie przed trudną decyzją. Czy nadal budować życie z Jerzym (Mariusz Bonaszewski) czy tez wrócić do Polski? Ponownie pojawi się także Wojtek (Lesław Żurek) i dzięki niemu wrócą gorące wspomnienia. Czy stara miłość nie rdzewieje? Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie ma zamiaru wracać do Pawła (Bartek Kasprzykowski), chociaż były mąż tak łatwo nie będzie chciał z niej zrezygnować. Na dodatek pojawi się nowy mężczyzna – Leszek (Przemysław Sadowski). Czy między nimi zaiskrzy?
Z kolei Inga (Małgorzata Socha), odejdzie od Szymona (Filip Bobek) i jej urok szybko dostrzeże nowy, szalenie atrakcyjny mężczyzna – Robert (Krzysztof Wieszczek). Co wyniknie z tej znajomości? To zaledwie przedsmak tego, co wydarzy się w jesiennym sezonie serialu, w którym Inga, Zuza, Anka i Patrycja dostarczą milionom swoich fanów mnóstwo dobrego humoru i pozytywnej energii.

Czekamy do września 🙂

asia dziękuję za czujność 🙂

źródło:http://www.polsatmedia.pl

6 odpowiedzi do “Przyjaciółki 6 – Przemysław Sadowski w obsadzie”

  1. Dlaczego większość kobiet uważa, że liczą się tylko z mężczyzną przy boku?
    I dlaczego fundują swoim dzieciom co chwilę „nowego tatusia”? A potem szok, że takie dzieci w dorosłym życiu nie potrafią stworzyć normalnego związku…

  2. niby ten pan wydaje się lepszą partią dla Anki niż Maciek, ale mam już dość tych wymysłów w Przyjaciółkach. Zmiany są potrzebne, ale wszystko w nadmiarze szkodzi, a co sezon to nowi panowie się pojawiają i serial wcale nie robi się od tego ciekawszy, tym bardziej, że poprzednie wątki zostają dosłownie urwane kosztem tych nowych. Jeszcze do niedawna -przynajmniej do końca 4 sezonu- wszystkie przyjaciółki oprócz Ingi miały życiowe wątki, teraz to już chyba sama Patrycja została…

  3. Jeśli to miał być „babski serial ” to ja dziękuję. Brak pomysłów na nowe perypetie bohaterek. Chyba pani scenarzystka powinna zasięgnąć rady psychologa co do postępowań przyjaciółek. Niestety nie kupuje ten nagłej przemiany Ingi. Jedynymi w miarę spójnymi postaciami są Anka i Patrycja. Oby to był ostatni sezon , nic nowego się nie zdarzy.

  4. Mozecie zobaczyc, ze najnowsze odcinki beda obfitowaly w romanse, milosne zawirowania i zaskakujace sytuacje. Przemyslaw Sadowski w 6.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *