Już wiemy, że w szóstej odsłonie Przyjaciółek do ekipy dołączy Krzysztof Wieszczek, który wcieli się w nowego adoratora, a raczej kochanka Ingi :)

Poza nim w serialu pojawi się Lesław Żurek i… Przemysław Sadowski - jako nowa znajomość Anki!
Co jeszcze w serialu?
Dla Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz), świeżo upieczonych rodziców, opieka nad długo wyczekiwanym dzieckiem okaże się nie tak łatwa, ja sobie oboje wyobrażali.

Zuza (Anita Sokołowska) stanie przed trudną decyzją. Czy nadal budować życie z Jerzym (Mariusz Bonaszewski) czy tez wrócić do Polski? Ponownie pojawi się także Wojtek (Lesław Żurek) i dzięki niemu wrócą gorące wspomnienia. Czy stara miłość nie rdzewieje? Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie ma zamiaru wracać do Pawła (Bartek Kasprzykowski), chociaż były mąż tak łatwo nie będzie chciał z niej zrezygnować. Na dodatek pojawi się nowy mężczyzna – Leszek (Przemysław Sadowski). Czy między nimi zaiskrzy?
Z kolei Inga (Małgorzata Socha), odejdzie od Szymona (Filip Bobek) i jej urok szybko dostrzeże nowy, szalenie atrakcyjny mężczyzna – Robert (Krzysztof Wieszczek). Co wyniknie z tej znajomości? To zaledwie przedsmak tego, co wydarzy się w jesiennym sezonie serialu, w którym Inga, Zuza, Anka i Patrycja dostarczą milionom swoich fanów mnóstwo dobrego humoru i pozytywnej energii.

Czekamy do września :)

asia dziękuję za czujność :)

źródło:http://www.polsatmedia.pl