Przyjaciółki 7 – Marek Bukowski w obsadzie

Jak wiemy zdjęcia do siódmego sezonu Przyjaciółek ruszyły pełną parą.
Jak podaje Polsat w nowych odcinkach czeka nas sporo zaskoczeń, jednak główne wątki raczej się nie zmienią.
Do serialu dołączył znany m.in. z Na krawędzi, czy Na dobre i na złe – Marek Bukowski. Aktor wcieli się w postać tajemniczego Jana – przyjaciela z dzieciństwa jednej z dziewcząt.

Co nas jeszcze czeka?

„Sceny z finałowego odcinka szóstego sezonu „Przyjaciółek” pozostawiły widzów z wieloma pytaniami bez odpowiedzi. Widzowie obawiali się o życie Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Możemy jednak zdradzić, że Zuza (Anita Sokołowska) zjawi się w szpitalu i wyzna mu miłość. Czy Jerzy wybaczy Zuzie zdradę? Możemy jeszcze zdradzić, że Patrycja (Joanna Liszowska) będzie przeżywała dramat, gdyż Michał (Marcin Rogacewicz), od wyjazdu do Danii, ani razu nie odwiedził rodziny! Robert (Krzysztof Wieszczek) przeniesie się do Warszawy, a Inga (Małgorzata Socha) skrycie liczy, że ponownie poprosi ją o rękę. Finał szóstego sezonu nie pozostawił wątpliwości, że Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) może ponownie zaufać Pawłowi (Bartek Kasprzykowski) i miłość rozkwitnie na nowo! Jednak jedną z romantycznych nocy przerwie Leszek (Przemysław Sadowski), co wzbudzi zazdrość Pawła.

W siódmej serii serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz, Modest Ruciński, Mariusz Bonaszewski i Przemysław Sadowski”.

Brak Żurka – jak słusznie zauważyliście.
Zuza będzie układała swoje życie z Jerzym, Inga z Robertem, Anka będzie się wahać Paweł – Leszek (chociaż byłam już pewna, że wdowiec zakończył swoją przygodę z serialem), a Patrycja czeka na wieści o mężu…

Dzięki za informację dziewczyny 😉

12 odpowiedzi do “Przyjaciółki 7 – Marek Bukowski w obsadzie”

 1. Ja jeszcze liczę,że pojawienie się L.Żurka trzyma produkcja jako tajemnicę,że nie uchylają wszystkich tajemnic.

  To pewnie ten cały Jan pojawi się w życiu Patrycji.
  Mam nadzieję,że Elżbieta Jarosik będzie obecna na planie serialu.

 2. Ja też liczę na udział Lesława Żurka w 7 sezonie… Nawet jako wątek jego i Magdy. Myślę, że można byłoby ten wątek przeplatać z pozostałymi, podobnie jak to się stało z Dorotką i Łukaszem

 3. Dobra, nie ma Żurka, a Jerzy przeżyje i wróci do Zuzy. Anka znów będzie bujać się z tym mdłym Leszkiem. Wątki Ingi i Patrycji nie ciekawiły mnie zbytnio. Nie oglądam kolejnego sezonu, nie ma dla kogo.

 4. Próbowałam się „dowiedzieć” gdzie można pisać uwagi do serialu, ale takie które czyta pani scenarzystka i cisza. Nie wiem czy tutaj zagląda, a szkoda. Za to w internecie są takie krótkie filmiki (może widziałyście) z piosenkami, gdzie podłożone są zdjęcia Zuzy i Wojtka oraz Zuzy i Jerzego. Z Wojtkiem Zuza jest tak pełna radości, humoru, tej swojej charakterystycznej osobowości, widać ten blask w oczach a z Jerzym tylko ciągle jego wielkie ręce, które obejmują jej twarz i tylko całowanie 🙁 nie podoba mi się to. W tym związku nie ma tej zabawy, humoru, tylko powaga i szpilki, które jej kupił. A Wojtek to ją na plażę wyciągnął, to na karkówkę zabrał, taki swój chłop, a kiedy trzeba był odpowiedzialny i romantyczny, patrząc na ten związek była i miłość i radość, poznawanie się itd, a ten Jerzy tylko się na nią gapi i całuje.
  Tak mnie naszło, bo mając trochę wolnego obejrzałam parę odcinków wstecz

 5. Bardzo odpowiedzialny, tylko jakaś żona mu się po drodze trafiła, ale z romansu z Zuza nie mógł zrezygnować.
  Jestem wielką fanką Wojtka i Zuzy, ale nie wyobrażam sobie go wybielać. Bardzo źle były napisane jego losy w tej serii, i osobiście uważam że pani scenarzystka musiałaby się bardzo postarać żeby teraz wyprowadzić tą postać na normalne tory.

 6. Ja już podziękuję temu „serialowi”. Czuję, że Michał może podzielić los Wojtka w 7 sezonie. Zepsują jego postać, bo na co komu chociaż jedna kochająca się para. Paweł zmieni się nie do poznania, Leszek wciąż jednak będzie się kręcił i pewnie scenarzyści na koniec sezonu zdecydują z kim sparować Ankę. Poczekają na reakcję widzów, żeby móc zrobić na odwrót. 🙂 Jan(Bukowski) zakręci się koło Patrycji lub Zuzy, bo tylko między nimi można obstawiać. Zuza i jej wyznanie miłości zapowiadają się groteskowo na tle wydarzeń z 6 sezonu. Wydaję mi się, że Jerzy miał nie wylądować w szpitalu. Jednak wiele osób komentowało, że to pewnie nie on, dlatego znów otrzymujemy coś odwrotnego. O Indze to już nawet nie chcę dywagować.

  Miło wspominam ten serial z pierwszych sezonów. Wydarzenia, bohaterowie byli pisani sensownie, serial trzymał zaskakująco dobry poziom jak na polską produkcję.

 7. Dla tego osobiście uważam że lepiej coś wcześniej skończyć niż ciągnąć na siłę, bo wtedy wychodzą głupoty.
  Za to scenarzyści, producenci PA mają u mnie plus wiedzieli kiedy skończyć żeby nie przesadzić.

 8. Może to i dobrze. Jeśli Zuza nie będzie z Wojtkiem to może i lepiej że będzie miała nowego amanta ponieważ Jerzego nie mogę znieść i z tego powodu nie oglądałam dokładnie poprzedniego sezonu.

 9. do Kasi, Wojtek był odpowiedzialny:), dopiero jak wyrzucili go z serialu i potem odrodzili, to zrobili z niego nieodpowiedzialnego faceta, jakąś żonę mu wymyślili, zaczął kombinować, kręcić itd, a co do możliwości pani scenarzystki, myślę że ma ogromne, to jaką szują był Paweł przez kilka sezonów, to w głowie się nie mieści, a teraz….do rany przyłóż 😉 kwestia czasu.
  Nawiążę jeszcze do kolejnego wątku a mianowicie Zuza i Jan….chyba mogłyśmy się domyślić, że to kolejny Zuzy, bo dla Patrycji będzie Sebo 🙂
  Przyjaciółki co sezon, od pewnego czasu, jak nie będą miały nowego faceta to sezon stracony.
  Zgadzam się z Nigar, pierwsze kilka sezonów to serial napisany z głową, przemyślane wątki, była ciągłość i stąd tak dobrze został przyjęty, natomiast teraz to zaczyna się robić moda na sukces po polsku, co sezon to nowy narzeczony, nowy adorator, świat przyjaciółek się kręci tylko wokół kolejnego faceta i staje się to wkurzające, bo jeśli jest udany związek to potem trzeba go zepsuć, dostajemy ok 11-12 odcinków, czasem trafione wątki a czasem nie, finał mocno niewiadomy i czekanie co na to publiczność?? i tak od sezonu do sezonu, wątek z Jerzym mało udany, więc trzeba się go pozbyć kolejnym facetem,
  a i też uważam że lepiej żeby był Wojtek z tą swoją żoną niż Leszek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *