Jak wiemy zdjęcia do siódmego sezonu Przyjaciółek ruszyły pełną parą.
Jak podaje Polsat w nowych odcinkach czeka nas sporo zaskoczeń, jednak główne wątki raczej się nie zmienią.
Do serialu dołączył znany m.in. z Na krawędzi, czy Na dobre i na złe - Marek Bukowski. Aktor wcieli się w postać tajemniczego Jana - przyjaciela z dzieciństwa jednej z dziewcząt.

Co nas jeszcze czeka?

“Sceny z finałowego odcinka szóstego sezonu „Przyjaciółek” pozostawiły widzów z wieloma pytaniami bez odpowiedzi. Widzowie obawiali się o życie Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Możemy jednak zdradzić, że Zuza (Anita Sokołowska) zjawi się w szpitalu i wyzna mu miłość. Czy Jerzy wybaczy Zuzie zdradę? Możemy jeszcze zdradzić, że Patrycja (Joanna Liszowska) będzie przeżywała dramat, gdyż Michał (Marcin Rogacewicz), od wyjazdu do Danii, ani razu nie odwiedził rodziny! Robert (Krzysztof Wieszczek) przeniesie się do Warszawy, a Inga (Małgorzata Socha) skrycie liczy, że ponownie poprosi ją o rękę. Finał szóstego sezonu nie pozostawił wątpliwości, że Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) może ponownie zaufać Pawłowi (Bartek Kasprzykowski) i miłość rozkwitnie na nowo! Jednak jedną z romantycznych nocy przerwie Leszek (Przemysław Sadowski), co wzbudzi zazdrość Pawła.

W siódmej serii serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz, Modest Ruciński, Mariusz Bonaszewski i Przemysław Sadowski”.

Brak Żurka - jak słusznie zauważyliście.
Zuza będzie układała swoje życie z Jerzym, Inga z Robertem, Anka będzie się wahać Paweł - Leszek (chociaż byłam już pewna, że wdowiec zakończył swoją przygodę z serialem), a Patrycja czeka na wieści o mężu…

Dzięki za informację dziewczyny ;)