Przyjaciółki – Dagmar zmienia image! – streszczenie 11 odcinka

Premiera 11 maja 2017.
Poniżej streszczenie przedostatniego w tym sezonie epizodu.

Anka i Paweł dowiadują się, że mają współpracować z Jeleńskim. Zgodnie rezygnują z prowadzenia tej sprawy. Zuza spotyka Dagmara, który postanowił zmienić styl na „złego chłopca”. To do niego nie pasuje, Zuza postanawia mu pomóc. Wpada na pomysł, by umówić go ze swoją asystentką. Wiktor przychodzi do mieszkania Patrycji, bo ona nie odbiera jego telefonów ani nie odpisuje na SMS-y. W gniewie Patrycja wyznaje Wiktorowi, czego się dowiedziała na jego temat. Zuza i Inga wyciągają Patrycję z pracy. Wiedzą, że dzieje się u niej coś złego. Patrycja wyznaje wszystko Indze i Zuzie. Nie jest jednak gotowa, by przyznać się Ance. Julka i Zośka zaskakują Ankę i Pawła, przygotowując wspólnie posiłek. Widać, że dziewczyny się dogadują. Zuza spotyka się z Markiem. Mężczyzna wyjaśnia jej, jaki ma układ z byłą żoną. Zuza coraz bardziej przekonuje się do niego i ich znajomości. Robert natomiast ma coraz więcej zastrzeżeń, co do sposobu wychowania Hani przez Ingę. Jego ciągłe uwagi wyprowadzają ją z równowagi. To wszystko nieuchronnie prowadzi do wielkiej kłótni.

7 odpowiedzi do “Przyjaciółki – Dagmar zmienia image! – streszczenie 11 odcinka”

 1. Adminko,

  z całym szacunkiem, dlaczego „epizodu”? Czy zwyczajnie: „odcinek” brzmi zbyt pospolicie? Ja tam trwam bez podtekstów przy klasyku, iż polszczyzna gęganiem nie jest i niepoślednią wartość semantyczną posiada;)

 2. zdzisek już to kiedyś tłumaczyłam. Chodzi mi o to, że nie mogę znaleźć dobrego, polskiego synonimu na słowo odcinek, a powtórzeń w tekście nie lubię.
  Jak tylko coś wymyślisz dawaj! 🙂

 3. Jednak „odsłona” bardziej mi pasuje niż „epizod”, funkcjonujący w słowniku wyrazów bliskoznacznych;)

 4. To była 2576 odsłona serialu Moda na sukces.

  Albo Moda na sukces – epizod 2576.

  W sumie nic nie pasuje 😉

 5. Do Mody na Sukces to epizod pasuje akurat ;p

  ale odsłona brzmi jakby któryś raz pokazywać ten sam odcinek ;p odcinek 5, a odsłona 5 nie brzmi dla mnie tak smao, ale nie czepaijmy się 🙂 nawet z powtorzeniami lubie śledzi T-S 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *