Przyjaciółki. Kolejny ślub! Streszczenie odcinka 4×11

Co wydarzy się w Przyjaciółkach? Kto stanie przed ołtarzem?
Premiera 20 listopada 2014.

Michał jest zazdrosny o Sebo. Tymczasem podczas kolejnego spotkania Sebo wyjawia Patrycji, że się w niej zakochał. Kochan postanawia zakończyć znajomość. Inga spotyka przed kamienicą Paulinę, która wkłada walizki do bagażnika taksówki. Dociera do niej, że popełniła błąd rezygnując z Szymona. Nadchodzi dzień ślubu Stefy. Anka spieszy się do wyjścia. Przed domem spotyka Maćka. Chłopak klęka i prosi ją o rękę. Przed urzędem Wojtek prosi Zuzę o rozmowę. Chce, aby do niego wróciła. Markiewicz ma mętlik w głowie.

20 odpowiedzi do “Przyjaciółki. Kolejny ślub! Streszczenie odcinka 4×11”

 1. Nikt nie potwierdza, czy Przyjaciółki zakończą się na 11 odcinku. Nikt też nie zaprzecza 😉
  Powyższe streszczenie zapachniało mi jednak finałem. A Wam?

 2. Hmm, nie wiem czy to będzie finał, jednak chciałam zwrócić uwagę na coś innego. Jakoś nie mogę uwierzyć w szczere zachowanie tego Maćka. Coś mi w nim nie pasuje, wydaje mi się ze albo majakieś problemy psychiczne albo coś kombinuje. Tylko co? Ale te oświadczyny 🙂

 3. W poprzednich sezonach był mocny akcent na koniec sezonu. W streszczeniu tego nie ma lub nie ujawniają. Jakby miał być finał to już by jakaś wiadomość była

 4. Ja jednak obstaję przy 13 odcinkach, musimy się uzbroić w cierpliwość i poczekać do przyszłego tygodnia na streszczenie 12 odc.

 5. Zarówno Wikipedia jak i Filmpolski podają ze nakręcone są 52 odcinki czyli 4×13 😉 A 4 seria trwa od 40 do 52 także spokojnie 😉

 6. Tak, Wikipedia i Filmpolski piszą o 52 odcinkach. Ale na oficjalnej stronie Polsatu jest podana ramówka stacji na listopad – przy czwartkowych serialach 20.11 jest dopisek „ostatni odcinek”. Wtedy wypada właśnie odc. 11. Tydzień później w tym czasie ma być już emitowany jakiś film, a nie seriale.

 7. Właśnie to na Polsacie przeczytałam, że 11 odcinek jest finałowym 🙁 W bazie zdjęć to samo 11 ostatni …

 8. No to jestem delikatnie mówiąc wnerwiona na Polsat, dwa miesiące jesiennej ramówki i pół roku powtórek. Adminko możesz podać linka do tej info. , jakoś nie mogę znaleźć tego na polsat.pl

 9. 6.11 w Ipli będzie będzie można zobaczyć 10. W tv będzie emitowany tego dnia odc. 9. 13.11 odc. 10, a 20.11 odc. 11.

 10. No, to zamieszania się narobiło. jestem ciekawa, może pojawi się jakaś ostateczna wiadomość od produkcji.
  Fota Natalii Klimas z planu, jakoś trudno sobie wyobrazić, aby Wojtek zabrał ją na ślub Stefy, więc może kręciła wtedy sceny jednak do kolejnych odcinków tej serii.
  http://instagram.com/p/t0GlR4KdLa/?modal=true

 11. Ktoś w necie niedawno zamieścił pochodzące z tego samego źródła zdjęcie z planu „Przyjaciółek”, na którym jest Natalia i Filip Bobek. Szymon raczej chyba nie zna Stefy, więc co by robił na jej ślubie? Może to jednak zdjęcia z kręcenia kolejnych odcinków, tym bardziej, że informacja o ostatnim klapsie na planie „Przyjaciółek” pojawiła się na fb 6 października.

 12. Inne streszczenie:
  Pomiędzy Patrycją a Michałem wybucha kolejna kłótnia. Tym razem o Seba. Michałowi nie podobają się częste wizyty żony u fryzjera. Tymczasem Sebo podczas kolejnego spotkania wyznaje Patrycji miłość. Ta postanawia zakończyć znajomość z mistrzem nożyczek. Daje mu pożegnalnego buziaka. Niestety scenę obserwuje Michał. Maciek dostał się na prestiżową uczelnię w Nowym Jorku, lecz rezygnuje z wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Anka jest zdziwiona – taka szansa zdarza się w życiu tylko raz. Domyśla się, że to z jej powodu instruktor jogi nie chce wyjeżdżać. Inga spotyka przed kamienicą Paulinę. Widzi, jak była żona Szymona wkłada walizki do taksówki. Właśnie się wyprowadza. Gruszewska uświadamia sobie, że popełniła błąd, rezygnując z Szymona. Nadchodzi dzień ślubu Stefy. Anka spieszy się do wyjścia. Przed domem czeka na nią Maciek. Mężczyzna klęka i prosi Strzelecką o rękę. Przed urzędem stanu cywilnego Zuza przedstawia matce i Kazimierzowi – Łukasza. Stefa jest zaskoczona. Tym bardziej, że jak się okazuje, zaprosiła na uroczystość Wojtka, by zrobić córce niespodziankę. Mężczyzna prosi Markiewicz o chwilę rozmowy….

  http://www.cyfraplus.pl/program.html#ixzz3HtfktlEP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *