Przyjaciółki – Nowy chłopak Ingi?

Pojawia się coraz więcej zdjęć z planu trzynastej odsłony Przyjaciółek.
Jak widać Inga już przeszła metamorfozę i pozbyła się grzywki (najprawdopodobniej czeka nas znowu przeskok w czasie).
Do obsady dołączył też kolejny przystojniak – poniżej zdjęcie.
Uwaga na Spoilery!

Zdjęcie pojawiło się Instagramie aktorów z podpisem: „Obiad z mamusią”.
Jak widać Mateusz Janicki jest w obsadzie nadchodzącego sezonu i prawdopodobnie jego postać będzie związana z Gruszewską.
Nowy chłopak?
Nie mam wątpliwości.

źródło:https://www.instagram.com/mateuszjanicki/

7 odpowiedzi do “Przyjaciółki – Nowy chłopak Ingi?”

  1. Kolejna aktorka po Paulinie Chruściel ktora ma do czynienia w jednym serialu z dwoma przystojniakami granymi przez Filipa Bobka i Mateusza Janickiego 😀 (nie szkodzi że Bobek był w Przyjaciołkach kilka lat temu xD)

  2. Miałam skończyć z tym serialem, ale dla Pana Janickiego przebrnę przez kolejny sezon 😀 Przeboleję nawet wątek z Ingą/Sochą, mimo, że nie lubię ani postaci ani „aktorki”.

  3. A może to nie chłopak, bo ile w końcu można wystawiać emocje lub też uczucia Ingi na próbę? Poza tym, w przypadku dziewczynek, coraz to nowy wujek, byłby nie halo. Indze daleko do Igi Małeckiej, ale scenarzystki niech dobrze pomyślą i popracują nad rewitalizacją postaci. Rozwój osobisty, sukces zawodowy, a nie kolejny wątpliwej jakości partner;)

  4. zdzisiek żyjesz chyba w innej rzeczywistości – takiej, w której popęd seksualny nie jest numerem jeden w poczynaniach bohaterek 😉 A tak serio, to już pojawiły się zdjęcia w pościeli. Nie ma złudzeń 🙂

  5. A już się łudziłem, że tym razem nie polecą pościelową sztampą;) Przypomniał mi się Laskowik i Smoleń w numerze:
    – Pani Pelagio, czy Pani jeszcze może…?:D

    Jak widać, w „Przyjaciółkach” wciąż można i można… czepiać się nowych, dobrze skrojonych męskich portek. Bycie singielką jest mało trendy. A swoją drogą, Inga to nie Elka, chociaż kochankowie w talii kart Ci sami;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *