Przyjaciółki odc. 12 – streszczenie

Premiera 22 listopada 2012. Kto się wyprowadzi?
Przeczytajcie streszczenie.

Przedszkole przygotowuje się do obchodów Dnia Dziecka. Mieszkająca u Zuzy Patrycja bardzo przeżywa rozstanie z Michałem. Anka jest coraz bardziej podejrzliwa w stosunku do Pawła. Randkę Ewy z Pawłem niespodziewanie przerywa telefon od żony. Andrzejowi nie podoba się pomysł śledzenia Ingi, a po wypadku Hani w przedszkolu odbiera on Pawłowi pełnomocnictwo. Wojtek przyjmuje zaproszenie Zuzy na trening szermierki. Ku ich zaskoczeniu trenerem okazuje się Monika.

fot.Polsat. S.A.

4 odpowiedzi do “Przyjaciółki odc. 12 – streszczenie”

  1. hej wie ktoś może kiedy na ipla wychodzą premierowe odcinki przyjaciółek?? czekam na 10 odc ale sie chyba nie doczekam bo ciągle nie ma i nie ma

  2. Z tego co kojarzę, to na ipla, odcinek przed premierą w tv jest płatny, a po emisji w tv można już go oglądać bezpłatnie. Z tym, że odcinki są na biężąco.

  3. Drogi Adminie, mam do Ciebie pytanie 🙂 Czy mogłabym liczyć na Twoją recenzję, po każdym odcinku Przyjaciółek? 🙂 Tak jak to czynisz z Lekarzami 😀

  4. Kola, z tego co wiem Przyjaciółki lecą w TV w czwartek i zaraz po emisji w TV odcinek jest dostępny za opłatą na Ipla. do tej pory ktoś wykupował go i udostępniał w sieci do ściągnięcia. Nie wiem dlaczego teraz trzeba czekać aż do kolejnego czwartku, żeby móc go ściągnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *