„Przyjaciółki” – szczegóły dotyczące bohaterek

W końcu pojawiły się opisy postaci, w które wcielą się cztery główne bohaterki: Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska).
Kobiety znają się ze szkoły, jednak po maturze każda zajęła się swoim życiem. Kiedy spotkają się na zjeździe absolwentów ich przyjaźń odżyje.
Kim są „Przyjaciółki”? Przeczytacie poniżej.

Anka (Magda Stużyńska) to typowa „kura domowa”. Porzuciła swoje ambicje aby wychowywać dzieci, dbać o dom i męża (Bartek Kasprzykowski), który nieźle zarabia ale zupełnie nie zwraca uwagi na żonę.
Anka zaczyna pić.

Inga (Małgorzata Socha) – przedszkolanka porzucona przez męża, wychowuje 5-letnią córeczkę. Jest zagubiona i brakuje jej energii, by skierować życie na inne tory. Na szczęście ma przyjaciółki, które ją wspierają” – opowiada Małgorzata Socha.

Patrycja (Joanna Liszowska) to jedyna przyjaciółka, która wydawałoby się jest w szczęśliwym związku. Od wielu lat mieszka z narzeczonym i jest zakochana z wzajemnością. Choć kocha się bawić jest gotowa na małżeństwo i dziecko, w przeciwieństwie do swojego partnera. Ma zakład fryzjerski

Zuza (Anita Sokołowska) To prawdziwa kobieta sukcesu. Ma świetną pracę, apartament i drogi samochód. Niestety nie potrafi być romantyczna i zraża do siebie mężczyzn dominującym stylem bycia. Kiedy umawia się na randkę w ciemno mężczyzna ucieka przed deserem.

Przyjaciółki w Polsacie już jesienią.

2 odpowiedzi do “„Przyjaciółki” – szczegóły dotyczące bohaterek”

  1. Narzeczonego patrycji będzie grał marcin rogacewicz czyli serialowy doktor przemek zapała z ndinz albo grzegorz ze szpilek na giewoncie jakby ktoś nie wiedział kto to jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *