Przyjaciółki wracają!

W czwartki o 21:00 będziemy mogli śledzić dalsze losy bohaterek „Przyjaciółek”.

Trzy miliony widzów i tysiące fanów na Facebooku czekało na ten moment przez wiele miesięcy i oto nadchodzą – cztery wspaniałe „Przyjaciółki”. Udowodniły, że licealna przyjaźń jest w stanie przetrwać próbę czasu. Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha) i Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. Ocierają sobie nawzajem łzy, przychodzą z pomocą, a gdy trzeba – nie szczędzą ostrych słów. Nic nie jest w stanie ich rozdzielić!


Poprzednia seria zakończyła się dramatycznie:
ucieczka z kościoła, kolejna zdrada męża, zawiedzione uczucia i rozstanie. Patrycja jest załamana i zrezygnowana, Anka i Inga po raz kolejny zawiodły się na swoich partnerach. Wątpią by kiedykolwiek mogły zaufać mężczyźnie, ale los lubi płatać figle. Zatwardziała singielka Zuza jako jedyna jest w związku. Dla niej to nie lada wyzwanie. Tak bardzo przywykła do kierowania innymi, że nie łatwo jej teraz oddać ster w ręce kochanego mężczyzny. Wiele kłopotów przysporzy jej wrodzony perfekcjonizm. Bo czy można być perfekcyjną panią dyrektor, perfekcyjną partnerką, panią domu i przyjaciółką? Co na to wszystko Wojtek (Lesław Żurek)?

Inga z pomocą eksmęża Andrzeja
(Adam Krawczyk) przeprowadza się do nowego mieszkania. Nowe mieszkanie, to i nowi sąsiedzi, a niektórzy bardzo przystojni i interesujący. Co wyniknie z sąsiedzkich kontaktów Ingi i sąsiada Szymona (Filip Bobek)? Czy Inga uwolni się wreszcie od coraz bardziej stęsknionego Andrzeja? Jak na zainteresowanie Andrzeja Ingą zareaguje Dorota (Agnieszka Sienkiewicz)?

Patrycja także nie będzie mogła narzekać na brak adoratorów. Będzie twardo obstawać przy postanowieniu, że nie może być z Michałem, bo nie jest w stanie dać mu dziecka, ale nie przestanie go kochać i tęsknić za nim. Gdy już wydawałoby się, że Patrycja pogrąży się w otchłani rozpaczy, na horyzoncie pojawi się Sebo (Modest Ruciński). Czy tajemniczy Sebo, stylista fryzur, bywalec salonów, pokazów mody i modnych klubów zawróci Patrycji w głowie?

Przed nie lada wyzwanie stanie tym razem Anka. Gdy odkryje, że Paweł (Bartek Kasprzykowski) znów ją zdradza, postanawia rozwieść się z mężem i stanąć na własnych nogach. Nie będzie to łatwe. Anka ma przeciwko sobie wściekłego męża, arogancką córkę i… nałóg. Zapowiada się dramatycznie? Chwilami będzie dramatycznie, a chwilami bardzo zabawnie – jak to w życiu czterech kobiet.

Producentem serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem obrazu jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorką scenariusza Beata Pasek.

Premierowy odcinek serialu w czwartek 6 marca o godz. 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *