Przypadki Cezarego P. od 8 marca 2015

Nowy serial komediowy TVPuls „Przypadki Cezarego P.” będzie miał premierę 8 marca 2015 (godz. 17:30, drugi odcinek 18:15).

Tytułowy bohater to dawna ikona polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. Po tym jak traci majątek i wpada w tarapaty Cezary P. musi przeprowadzić się z ekskluzywnego apartamentu do kamienicy na Pradze. Tam zaczyna zupełnie nowe życie: poznaje piękną Agatę (Joanna Orleańska) i jej złośliwego synka oraz dwóch miejscowych pijaczków – Bogusia i Zenka.


W powrocie na szczyt Cezaremu P. pomaga szefowa agencji aktorskiej Irena (Małgorzata Rożniatowska), która zmusza go do przyjmowania kompromitujących ról. Głównego bohatera wspiera też Łukasz (Piotr Zelt) – agent i przyjaciel Cezarego P. Za Cezarym P. ciągną się jednak duchy przeszłości – była żona Magda (Marieta Żukowska) oraz nastoletnia córka Kinga (Kamila Kobic), które nie pozwalają mu zapomnieć o dawnym życiu i związanych z nim problemach.

źródło:http://przypadkicezaregop.tvpuls.pl/

Jedna odpowiedź do “Przypadki Cezarego P. od 8 marca 2015”

  1. Odcinek 1:
    Cezary P. stracił milion złotych w klubie go-go. Znalazł się w tarapatach. Komornik zajął jego mieszkanie i wszystkie oszczędności, a szefowa agencji aktorskiej nie chce mieć z nim nic wspólnego. Z opresji ratuje go przyjaciel, Łukasz, który oferuje mu swoje mieszkanie na Pradze. Cezary P. poznaje tam piękną sąsiadkę i jej nieznośnego synka. W życiu aktora zaczyna się nowy etap.

    odcinek 2:
    Znana pani reżyser szuka obsady do nowego filmu. To szansa dla Cezarego P., aby wrócić na szczyt. Niestety, artystka nie chce, by zagrał w jej filmie. On robi wszystko, co w jego mocy, by zdobyć rolę. Nowo poznani sąsiedzi – Boguś i Zenek – próbują mu pomóc.

    telemagazyn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *