Przystań – streszczenia odcinków

„Zuza” – emisja 07.10.2009.
W bazie pojawia się znana młoda wokalistka, Zuza. Nad jeziorem ma odbyć się sesja zdjęciowa promująca jej nową płytę. Zaborcza agentka dziewczyny, Wiktoria, prosi Grzegorza, by ratownicy ochraniali ekipę podczas zdjęć. Ten zleca wykonanie tego zadania kursantkom, czym wywołuje niezadowolenie chłopców. Filip stara się poderwać Zuzę. Daga początkowo zazdrości piosenkarce popularności.

Jednak gdy widzi, jak agentka traktuje dziewczynę, przestaje już tak pożądać medialnego sukcesu. Wkrótce poirytowana Zuza zrywa zdjęcia. Adrian prosi Grzegorza o przyjęcie na kurs. Wieczorem śpiewa Ance szantę, w której poprzysięga jej zemstę. Przerażona dziewczyna postanawia uciec z bazy.

„Spóźnieni kochankowie”
Adrian śledzi Ankę i utrudnia jej ćwiczenia na zajęciach. Dziewczyna szuka ratunku u Andrzeja, który prosi o pomoc Grzegorza. Szef bazy postanawia zatrzymać na kursie Adriana. W tawernie pojawia się miła starsza pani, Jola. Okazuje się, że czeka ona na swojego ukochanego. W końcu pojawia się Zdzisio, który zabiera ją na jacht. Alicja zachwyca się uczuciem starszych państwa. Niestety, w trakcie romantycznej kolacji mężczyzna dostaje ataku serca. Do szpitala przychodzi żona Zdzisia. Paweł krytykuję Beatę, która nie robi postępów na kursie. Olaf zaczyna bardziej interesować się Wiolą. Instruktorka wprawia go w zakłopotanie.

fot.se.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *