Ramówka jesienna – jakie seriale zobaczymy

Oczywiście hipotetyczna zabawa w układanie ramówki, jednak ilość informacji, które otrzymaliśmy w mijających tygodniach dają jasne wskazówki czego możemy się spodziewać.

Z nowości: Ratownicy (TVP1 – podejrzewać można środy 20:25 – czas Przystani, jednak jak wiadomo M jak miłość zobaczymy trzy razy w tygodniu. Idealną godziną w tym przypadku będzie środa 21:30.
Ludzie Chudego, Szpilki na Giewoncie – dwie ciekawie zapowiadające się nowości Polsatu. Mam nadzieję, że Polsat nie zepsuje swoich seriali niewłaściwą godziną – np. Szpilki na Giewoncie w niedzielę o 20:00/czas Domu nad rozlewiskiem i Tańca z gwiazdami…
Powracają: Dom nad rozlewiskiem (niedzielne pasmo z rekordową oglądalnością – czyli 20:25 – zaklepane)
Tancerze (TVP2 czwartki prawdopodobna 21:30 lub godzina emisji Nowej 21:50 –  tym bardziej, że o 21:00 wraca sprawdzony Hotel52.
Usta usta – soboty 20:00, jednak jak wiadomo w soboty wraca Mam talent. Najbardziej prawdopodobne jest, że Usta usta zostaną przesunięte na wtorki 21:30 – dotychczasowy czas Klubu Szalonych Dziewic.


Ojciec Mateusz – Hit, który zajmie ważne pasmo. Podejrzewam, że sprawdzone czwartki po 20:00 i powtórki w niedzielę po 17:00. Podobnie nie podejrzewam rewolucji w godzinach emisji Na dobre i na złe i Czas honoru.

Licencja na wychowanie – dotychczas środy i czwartki godz.19:00. Możliwe, że serial dostanie partnera na poniedziałki i wtorki (wiadomo, że Apetyt na życie nie wraca).
Telenowele: Majka, M jak miłość, Klan, Na Wspólnej, Złotopolscy, Pierwsza miłość, Plebania – stałe miejsca w ramówkach stacji.

A Wy jak podejrzewacie? Czekają nas wielkie zmiany w ramówkach?
Które seriale mogą być wyświetlane w tych samych godzinach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *