Ranczo 10 – Kiedy powróci Lucy?

Jak wiadomo w nowych odcinkach Ranczo rola Ilony Ostrowskiej została mocno ograniczona.
Lucy wyjedzie do USA i zabierze ze sobą Dorotkę. W Wilkowyjach zostanie rozgoryczony Kusy.
Kiedy kobieta wróci do kraju?

Okazuje się, że przez cały sezon Lucy będzie pojawiać się jedynie na ekranie komputera podczas rozmów na Skype. Bohaterka wróci na Wigilię Bożego Narodzenia – w ostatnim odcinku serialu.
Dziesiąta odsłona bez głównej bohaterki?
Mam mieszane uczucia…

5 odpowiedzi do “Ranczo 10 – Kiedy powróci Lucy?”

 1. A moze być całkiem fajnie dla mnie sa tam lepsi bohaterowie od Lucy moze w tym sezonie pokażą jak Wilkowyje otaczają sie bez Lucy ze ta gmina jest bez niej patologiczna jak w 1 sezonie tylko jeszcze jakby kozioł był dalej wójtem to by juz super bylo jak dla mnie ta cala wielka polityka jest beznadziejna…

 2. Uwielbiam postać Lucy, uważam jednak że o ile stanowiła ona trzon w pierwszym, drugim ,trzecim i tak nawet do 8go sezonie o tyle jednak trochę zeszła w ostatnim czasie na dalszy plan a serial doskonale się obroni z wójtem, Czerepachem, biskupem, Michałową, ławeczką nowym wójtem Wiecławską itd. Porównanie do szpilek w których Szejbal byłą ewidentnie trzonem serialu jest krzywdzące.

 3. Nie wróci w ostatnim, podobno są dwie opcje. Albo 129 odcinek, albo 124 😉 Ale bardziej obiło mi się o uszy ten 129 odcinek.
  A tak ma być w każdym odcinku, ale… no niestety na tym nieszczęsnym SKYPIE. Ale z drugiej strony, piękne słowa mogą i przez „kabelki” paść, skoro w ostatnim sezonie 9 Lucy z Kusym nie potrafili ciepło ze sobą rozmawiać.
  Pamiętajcie, lepiej dwa odcinki konkretne z „naszą” Lucy z początkowych serii niż cały sezon z taką „popsutą” jak w 9 sezonie. I absolutnie nie rozumiem dlaczego ją aż tak zepsuli i po co wysyłali do Stanów. Bo, nie wyszło to ze strony samej Ilony Ostrowskiej, która sama dość dobitnie skomentowała, że jest zaskoczona i trudno jej zrozumieć jak można wyjechać i zostawić kochającego męża.
  Na szczęście wróci na stałe do Wilkowyj, co sama Aktorka wymusiła na Scenarzyście. Tak więc… czekajmy na te szczątki odcinków, w których Lucy i Kusy będą mieli piękne i wzruszające sceny.
  A ja tam od 117 obstawiam nieustannie, że Lucy wróci w ciąży, a teraz jak popatrzymy na to co prywatnie dzieje się u Ilony Ostrowskiej jestem jeszcze bardziej przekonana, że niespodzianką wigilijną dla Kusego będzie właśnie Dzidziuś 🙂

 4. Wyjazd Lucy to najgorszy pomysl scenarzysty. ,,Ranczo” bez Lucy to nie ..Ranczo”. Bez Amerykanki nawet tytul jest bez sensu, bo ranczo jest amerykanskie, a nie polskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *