Ranczo 5 – kilka informacji

Nowe odcinki Ranczo, które zobaczymy już na wiosnę to najbardziej strzeżona tajemnica telewizyjna. Mam nadzieję, że zaczną pojawiać się przecieki, bo to najbardziej cieszy fanów i robi tzw.”smaka” nie tylko Ranczersom.
Super Express dowiedział się kilku szczegółów. Wiadomo, że Lucy poświęci się pracy w Gminie, a Kusy przejmie obowiązki Pana domu i opieki nad swoją córeczką. Ale to było raczej logiczne i do przewidzenia, po wcześniejszych informacjach.

Dorotka świetnie się rozwija, a w Wilkowyjach pojawi się córka siostry (Dorota Segda) pierwszej żony Kusego, dziewczynę zagra (Agnieszka Pawełkiewicz).

edit. Dzięki ranczo.org wiadomo, że to nie będzie córka Kusego, jak wszędzie jest podawane 🙂 Nie będzie więc zatem wątku wyrodnego ojca, który nie interesował się dzieckiem przez kilkanaście lat.

Zbuntowana nastolatka z pewnością namiesza i dostarczy kłopotów swoim opiekunom – podobnie jak kiedyś Klaudia. Mam nadzieję, że zrobi to z takim samym urokiem.

Wójt nie chce się pogodzić z utratą władzy. Wejdzie w układy z biznesmenami o szemranej reputacji, którzy mogą zaszkodzić Pani Wójt.

Dodatki i gazety telewizyjne podają jeszcze, że zmieni się życie innych bohaterów. Pietrek (w rudych dredach dla odmiany) to gwiazda disco-polo pełną gębą, odnoszący wielkie sukcesy.
A Więcławski, bez ustalonych przetargów popadnie w spore kłopoty finansowe.

Co jeszcze wiecie o nowej serii Ranczo?
Macie jakieś inne przecieki? Podzielcie się w komentarzach.

4 odpowiedzi do “Ranczo 5 – kilka informacji”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *