Znamy już datę premiery najnowszego sezonu. Ranczo rusza z nowymi odcinkami od 6 marca 2011. Minęły 2 lata. I w Wilkowyjach dużo się pozmieniało. Jak wiadomo Lucy jest wójtem i ta dobra kobieta zrobi wszystko aby jej gmina działała sprawnie. Kto jej może przeszkodzić? Oczywiście były wójt Kozioł, który ma swój plan powrotu do polityki.

Co nas jeszcze czeka?

Pietrek. Jest już szczęśliwym mężem i ojcem. Nie pozbył się na szczęście marzeń o karierze muzycznej. I wszystko mu się udało. Tym razem Patryk pozbędzie się zielonej czupryny na rzecz długich, rudych dredów.

Czerepach i Lodzia są również małżeństwem. Życie z Arkiem pod jednym dachem i mnie przyprawia o “gęsią skórkę”. Czy była prawa ręka wójta, szuja i oszust może być dobrym człowiekiem… podobno bardzo się stara…

Na stronie Telewizji polskiej możemy również przeczytać:

“Kolejne odcinki „Rancza” będą obfitowały w humorystyczne wątki i zabawne perypetie mieszkańców wsi. Pojawią się nowe postaci, dostarczające wzruszeń i emocji.

Jedna z par będzie miała problemy wynikające z nieznajomości języka polskiego. Ale nie tylko… Inna z nowych bohaterek powali Wilkowyje egzotyczną urodą i idealnymi wymiarami, wywołując u jednej z żon ostre ataki zazdrości. Jeszcze inna nowa postać dostarczy zgryzot z powodu nieprzeciętnej inteligencji i skrajnie anarchistycznych poglądów.Pojawią się też postaci na wskroś idealistyczne oraz złośliwie.”

Kto się nie może doczekać - ręka w górę! ;)

fot.tvp.pl