Ranczo 6 pokonało wszystkich

Faworyt zdeklasował konkurencję 🙂 Jak wiemy od dawna, wszystkie stacje postawiły w swoich ramówkach na weekend. Więc trwała walka o widza. I to bardzo zacięta.
Zdecydowanie po raz kolejny TVP1 udowodniła, że kontynuacja Ranczo to strzał w 10-tkę (brawo Ranczersi 🙂 niebawem recenzja nowego sezonu). Pierwszy odcinek widziało aż 7,3 miliona osób. W pierwszej trójce – za wirtualnemedia.pl – znalazł się serial „Na dobre i na złe” (na piątej pozycji) i nowość TVP1 – czyli „Komisarz Alex”, który przyciągnął przed telewizory 4,9 miliona widzów i był sobotnim faworytem (7 miejsce).
Który program jeszcze okazał się sukcesem?

Bardzo dobrze poradził sobie nowy serial TVN pt.”Prawo Agaty”. Mimo, iż konkurował z Ranczem i świetnymi wynikami Polsatu w “Tylko muzyka” w grupie komercyjnej (gdzie znowu triumfowało Ranczo) wyprzedził zdecydowanie Komisarza Alexa i znalazł się na drugim miejscu.

Przesunięcie na piątek nowego talent show pt. „Tylko taniec” opłaciło się Polsatowi.

Słabo wypadła Aida, X-factor też nie może poszczycić się świetnymi wynikami. Bitwa na głosy bladziutko przy konkurencji.

A Wy co oglądacie w weekendy?

fot. tv.dziennik.pl

2 odpowiedzi do “Ranczo 6 pokonało wszystkich”

  1. Ranczo świetny powrót 🙂 Cieszę się, że dołączylam do grupy ogladajacych, Prawo agaty również swietnie sie ogladalo 🙂

  2. Na dobre i na zle oraz Ranczo sa super!a z nowosci fajnie zapowiada sie Prawo Agaty(ale jak jej polecenie wyplaty 800 tys. moglo przejsc przez ksiegowosc?) i komisarz Alex(choc nie wiem komu nie pasowalo imie Rex – bylby reksio:))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *