Ranczo nie zakończy się na 10 sezonie?

Dziesiąta odsłona Ranczo pojawi się w ramówce TVP1 już w jesiennej ramówce.
Okazuje się, że decyzja poprzednich władz TVP niekoniecznie jest ostateczną. Jak dowiedział się portal wirtualnemedia.pl Prezes grupy ATM nie wyklucza, że po rocznej przerwie aktorzy ponownie pojawią się na planie Rancza!
Serial gromadzi sporą publiczność i po M jak miłość jest najchętniej oglądanym serialem w Polsce.
Jak widać po obecnych wynikach  ciężko wprowadzić nowość, która mogłaby pochwalić się podobnymi sukcesami.

Ciężko będzie zabić kurę znoszącą złote jajka, tym bardziej, że produkcja mocno ubolewała, kiedy musiała pożegnać się z widzami.

Ja trzymam kciuki za 11 odsłonę 🙂

7 odpowiedzi do “Ranczo nie zakończy się na 10 sezonie?”

  1. Ja jestem za kontynuacją jeśli wszyscy aktorzy, mam na myśli pierwotną obsadę, zdecydują się brnąć w te historie dalej. Bo już dziś średnio wyobrażam sobie 10 sezon z bardzo ograniczoną rolą głównej bohaterki, która jak wiemy w Wilkowyjach się ostatecznie pojawi. Więc jeśli trzon obsady pozostałby niezmienny, to powrót po kilku latach, z nabranym dystansem, nowymi pomysłami mógłby wyjść Ranczu na dobre. 6 milionów widzów, przez tyle lat nie może się mylić, że to ewidentny ewenement wśród polskich seriali.

  2. Tak teraz czytam tą wypowiedź tego Prezesa, gdzie dodał, że „Sprawa jest jednak skomplikowana. Pewnie za jakiś czas producenci ze Studia A będą mogli coś więcej na ten temat powiedzieć.”
    Ciekawe o co chodzi? Problem z Aktorami, Scenarzystą czy Telewizją? Zapewne jak obecne władze TVP zobaczyły co w sezonie 10 nawyprawiali w kwestii polityki to się im słabo zrobiło 😉

  3. Podczas nagrywania serii 9 pojawiały się przecieki, że scenariusz zmieniano na planie, żeby w efekcie w serii 10 było mniej Lucy, na życzenie Aktorki. Więc myślę, że ciąża mimo wszystko nie była determinującym czynnikiem do tego, że Lucy jest ewidentnie mniej. Oczywiście to się potem wszystko na siebie nałożyło, jednak już w maju kiedy kończył się sezon 9 i Ranczersi narzekali na wątek Lucy i Kusego na forum Ranczersów pojawił się właśnie wpis o Ilonie dot. tego, że będzie Jej mniej w kolejnej transzy. A jak wiadomo w maju 2015 w ciąży jeszcze nie była 🙂
    Ale… jak to tam było w 100% to najpewniej wie sama Ostrowska i Producent. Reszta to zawsze info z drugiej ręki 🙂

  4. To jest informacja wyssana z palca. Prezes ATM Grupy powiedział to, co powiedział bo miał ku temu powody. Spółka ma zarabiać, więc drobny PR nie zawadzi. Sama wola prezesa ATM-u nic nie wnosi do sprawy kontynuacji „Rancza”. TVP ma obecnie inne priorytety. Zobaczycie, będą preferowane produkcje historyczno-martyrologiczne a nie komediowe, no może poza Rolnik szuka żony… . Nie bierzecie też pod uwagę pewnych oczywistych faktów. Ilona Ostrowska już nie chce grać, Cezary Żak też już ma raczej dość. Arkadiusz Nader sądzi się z Waligórską, więc pisanie teraz, że to jeszcze nie koniec „Rancza” nie ma żadnych racjonalnych przesłanek. Złote jaja? TVP wpuści „Rolnika” w pasmo „Rancza” i zarobi na tym porównywalnie, a koszt nakręcenia sezonu „Rolnika” jest duuuuużo mniejszy. Niestety, nie oszukujmy się. Taki mamy klimat.

  5. A moim zdaniem Ranczo nie powinno wracać. Powinni zakończyć na sezonie 10 jak to od kilku miesięcy zapowiadają. Polskie kultowe seriale nigdy nie miały sporej liczby odcinków. Niby 130 w porównaniu z innymi produkcjami to tak dużo nie jest, jednak jak na Ranczo to i tak sporo. Pamiętajmy, że miały być tylko 52 odcinki, więc 78 i tak już dostaliśmy gratis ;)) Poza tym zgadzam się z Diogenes, Ilona ewidentnie daje sygnały że czas produkcję kończyć, Żak także. Królikowski również w radiu Szczecin mówił, że już nie widzi dla siebie w serialu wyzwań i chyba jest to czas aby się z widzami żegnać( to akurat z audycji z września w Polskim Radiu). Czyli sami aktorzy wiedzą, że tylw ile nagrali – wystarczy. Warto też wspomnieć, że Żak na własnej skórze przekonał się co to znaczy nieudany powrót – chodzi o kontynuację Miodowych lat. Tak więc mam nadzieję, że 130 odcinkiem godnie się z Ranczem rozstaniemy, bo seria 9 bardzo mnie zawiodła. Lepiej czuć lekki niedosyt niż przesyt :)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *