Ratownicy – co w trzecim odcinku?

Tytuł „Śmiertelne niebezpieczeństwo”

W kolejnym odcinku ratownicy górscy zmuszeni będą do niebezpiecznych manewrów w celu ratowania taternika, który podczas wysokogórskiej wspinaczki odpada nagle od ściany. W akcji ratunkowej niezbędny będzie helikopter pogotowia. Niestety teren nie pozwala na lądowanie, całość akcji trzeba przeprowadzić w powietrzu..


Znajomość Staszka i jego kuratorki Joanny nabiera „rumieńców”. Nawet podczas formalnego, zawodowego spotkania w biurze dziewczyny nie będą potrafili powstrzymać pożądania.
Joanna, po nocy spędzonej u Staszka, dość niespodziewanie pozna rodzinę chłopaka. Domownicy, nieświadomi obecności gościa, spotkają Joannę wychodzącą spod prysznica..

W śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdzie się naczelnik pogotowia – Jan Tarnowski i piloci śmigłowca. Czy wyjdą cało z wypadku?

Skomplikowane akcje ratunkowe, zawiłe relacje, miłość, zazdrość i tęsknota oraz piękno górskiego krajobrazu – to wszystko już w trzecim odcinku ”Ratowników” – 06.10.2010 r. godzina 21.30, TVP1.

fot.PR & CSR Specialist

6 odpowiedzi do “Ratownicy – co w trzecim odcinku?”

  1. Serial ok, ale nie potrafię spokojnie patrzeć na Przemysława Bluszcza (gra Cezarego). Za bardzo mi się kojarzy z rolą Rappkego w `Czasie honoru`.

  2. Ines a oglądasz Szpilki na Giewoncie? tam 99% aktorów to aktorzy znani w innych specyficznych ról.. już kiedyś o tym pisałam.. np. mama Majki, albo Jerzyk z Plebanii…

  3. Betylii, tak oglądam, ale jakoś mniej mnie to razi niż skojarzenia z Rappke. Może dlatego, że to wyjątkowo wredna rola.

  4. ja oglądałam tylko jeden odcinek Szpilek na giewoncie i właśnie nie mogłam sie przekonać do tych wszystkich aktorów, nagle w nowych rolach, znani aktorzy są potrzebni żeby przyciągnąć widzów, ale zabrakło mi tam nowych twarzy 🙂
    Czasu Honoru nie oglądam wiec nie mam problemów z tym aktorem w Ratownikach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *