Ratownicy – nowy serial TVP1

Trwają zdjęcia do nowego serialu TVP1 pt. „Ratownicy” w reżyserii Marcina Wrony. Głównym scenarzystą jest Wojciech Saramonowicz, o konsultacje został poproszony autor książki „Wołanie w górach”, ratownik górski Michał Jagiełło. Jak widać na załączonych zdjęciach serial opowiada o losach górskich ratowników i jak zapewnia Haniuta nie będzie to kolejna „Przystań”


W głównej roli Bogusław Linda – tym razem twardziel na właściwym miejscu? Znane z Londyńczyków przyjaciółki: Natalia Rybicka i Roma Gąsiorowska oraz Mariusz Bonaszewski, Tomasz Schuchardt, Oriana Soika.

Zdjęcia kręcone są w Tatrach.


http://www.stopklatka.pl/

6 odpowiedzi do “Ratownicy – nowy serial TVP1”

  1. E tam jaki jest sens w kreceniu tych seriali. Najpierw „Przystan” nakrecona i watki nie dokonczone az sie prosi o kontynuacje a tu TVP wylatuje z nastepnym takim serialem. Nikt natomiast nie moze odpowiedziec czy bedzie druga seria Przystani?

  2. Ratownicy to najlepszy serial jaki do tej pory oglądałam ….
    I już się kończy:(
    Mam nadzieje że będzie jeszcze więcej odc.!!!

  3. TVP 1 w końcu zrobiła coś dobrego, super serial jakich dawno nie było na tej stacji. Jeżeli jedynka zrezygnuje z dalszej serii ratowników to niech się zastanowi nad swoim bytem, bo moda na sukces ciągnie się latami a tego gówna to już się nie da oglądać.
    Ratownicy do boju!!!!! pozdro dla reżysera i aktorów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *