Okazuje się, że jeden z najlepszych seriali ostatnich lat może nie dostać szansy na kolejną serię. Dlaczego tak się dzieje? Oczywiście chodzi o oglądalność, która dla TVP jest wyznacznikiem tego co dobre, a co złe… Wczorajszy odcinek pokazał, że Ratownicy mają potencjał na dużo więcej - oglądalność 2,8 mln widzów i pierwsze miejsce w rynku!
Fani niejednokrotnie  pokazali, że dzięki ich sile serial można uratować i sprawić, że stanie się Hitem i doczeka się kolejnych sezonów. Tak może być w przypadku Ratowników.
Co trzeba zrobić?

Na początek zapraszam na facebook na stronę Ratowników -

http://www.facebook.com/pages/Ratownicy-serial/170463596299441?ref=ts&v=wall

Kliknijcie w link i dodajcie do “Lubię to”. Im więcej fanów serialu, tym lepiej dla produkcji!
Przy okazji możecie zobaczyć zdjęcia z pracy nad serialem i wiele innych ciekawostek.

Po drugie namawiajcie wszystkich na oglądanie ostatniego odcinka 22 grudnia 2010.Śmiało możemy przekroczyć 3 miliony widzów!

Warto wciągnąć się w produkcję, zobaczyć rewelacyjne role, które pokazują, że aktorzy znani z telenowel NAPRAWDĘ mają zaplecze aktorskie i wystarczy podesłać dobry scenariusz, żeby wycisnąć z nich maksimum możliwości. Dobre dialogi, mocne akcje ratownicze to nie wszystko czego możemy się spodziewać po produkcji. Po każdym odcinku bobry sypały się obficie.

Proszę też o umieszczanie komentarzy pod tym wątkiem! Proszę o subiektywne i obiektywne opinie na temat odcinków, aktorów i wątków - dokładnie jak to robicie pod recenzjami z odcinków. W razie potrzeby wydrukujemy opinie i wyślemy do TVP!

Żal mi, że tak dobra produkcja zniknie z ramówki przez “oglądalność”. Próba Ratowania Ratowników rozpoczęta!

Jeśli mimo wszystko TVP nie będzie chciało kontynuować - będziemy prosić mocniej :)