Revenge – mnóstwo informacji o 2 sezonie

Serial staje się coraz bardziej popularny (chociaż ja nadal traktuje go jako lekką i całkiem sympatyczną rozrywkę) 30 września wraca z nowym sezonem i nową godziną emisji.
Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Przeczytajcie.

Pierwszy odcinek będzie kalką sprzed roku. Zobaczymy imprezę, koniec lata i kolejne traumatyczne wydarzenie. Później produkcja cofnie się o kilka miesięcy do tyłu i będziemy mogli obserwować jak po raz kolejny doszło do tragedii.

Wiemy już, że w roli mamy Emily zobaczymy Jennifer Jason Leigh. Dziewczyna po wiedzy zdobytej w finale 1 sezonu będzie poszukiwać matki, kiedy ją pozna zrozumie wiele rzeczy, które miały wpływ na to, że jest jaka jest (tajemniczo prawda?). Pojawienie się rodzicielki wywróci wszystko.

Miłość. Emily kocha Jacka, który jest z fałszywą Amandą (w nowych odcinkach będzie już w ósmym miesiącu ciąży). Czy to jego dziecko? Na początku Jack będzie opiekował się ciężarną ukochaną, jednak pojawią się pytania i kwestia ustalenia ojcostwa (poznamy prawdziwego ojca dziecka).

Daniel będzie cierpiał i myślał o utracie Emily. Zacznie mocno popijać. Koło niego ma pojawić się Ashley, która z pewnością będzie chciała go zdobyć.

Charlotte i Declan. Ona przeżyje przedawkowanie (nałóg będzie jednym z wątków w nowym sezonie). Czy para wróci do siebie jeszcze nie wiadomo, chociaż Declan ma rzucić wszystko i pomóc byłej ukochanej.

Nolan się zmieni i uwaga – będzie miał dziewczynę! Nadal będzie pomagał Emily, poznamy również więcej szczegółów jego pracy.

Jedna osoba pozna prawdę o prawdziwej tożsamości Emily/Amandy.

Nie wiadomo czy Victoria przeżyje katastrofę lotniczą. Ja jestem pewna na 99%, że tak – bez niej ten serial nie ma sensu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *