Rezydencja 17 – 22 streszczenia odcinków

Pokaz kolekcji Julii i nowy absztyfikant Basi.
Co czeka nas w kolejnych odcinkach? Przeczytajcie streszczenia.

17

Urszula każe Łukaszowi jechać do fabryki w Bożydarowie, gdzie wybuchnął strajk. Basia zostaje skrytykowana za źle napisany artykuł. Otrzymuje wytyczne, w jaki sposób pisać o celebrytach. Łukasz nie umie porozumieć się ze strajkującymi. Robotnicy obrzucają pomidorami samochód Podhoreckiego. Jan i Marek podpisują z inwestorem dokumenty, dzięki którym nie muszą płacić milionowych odszkodowań. Jan jest zadowolony, że przegrał w słusznej sprawie. Basia widzi Marka i Violę w restauracji. Urszula zastaje Julię i Kamila w niedwuznacznej sytuacji.

18
Elżbieta spotyka Basię i Krzysztofa całujących się pod domem. Jest szczęśliwa, gdyż to oznacza, że córka przestała już myśleć o Marku. Łukasz podpisuje ugodę ze strajkującymi robotnikami w Bożydarowie. Urszula wyjawia Julii, iż wie o jej romansie z Kamilem. Każe jej natychmiast zakończyć flirt, w przeciwnym razie Łukasz dowie się o wszystkim. Marek umawia się z Basią w ogródku jordanowskim. Kochanowska przychodzi w towarzystwie Krzysztofa. Marek jest zaskoczony jego obecnością.

19
Basia dostaje reprymendę od redaktora naczelnego za używanie zbyt wyszukanego języka. Jan, Łukasz, Marek i Kamil świętują zażegnany strajk w fabryce w Bożydarowie. Jan jest dumny z Łukasza. Odbywa się wystawa prac malarskich Gracji Modzelewskiej, koleżanki Urszuli. Marek pojawia się z Violą. Młody Podhorecki pierwszy raz daje się publicznie sfotografować z kobietą. Urszula spotyka dawno niewidzianą córkę Gracji, Lenę. Anna przekonuje Urszulę, że Lena jest doskonałą kandydatką dla Łukasza. Basia spędza romantyczny wieczór z Krzysztofem.

20
Basia spędza romantyczny wieczór w mieszkaniu Krzysztofa. Nagle wstaje i wybiega z płaczem. Krzysztof jest zaskoczony. Julia i Łukasz rozmawiają o swoim małżeństwie. Podhoreckiemu nie podoba się, że żony ciągle nie ma w domu, a dzieci spędzają czas wyłącznie z opiekunką. Julia obiecuje, iż po pokazie wszystko się zmieni. Basia spotyka koleżankę z liceum. Karina opowiada jej o kulisach pewnego wypadku samochodowego. Kochanowska jest pod wrażeniem historii, postanawia napisać o tym artykuł. Lena odwiedza Łukasza

21
Trwają przygotowania do pokazu kolekcji. Julia i Jagoda obserwują próby modelek. Malwina wyraża niezadowolenie z faktu, że Viola będzie zaprezentuje suknię ślubną w finale pokazu. Kornelia odwiedza Marysię w aptece. Widzi, gdzie kierowniczka chowa kluczyk do szafki z lekarstwami ścisłego zarachowania. Wbrew protestom Marysi Kornelia kradnie opakowanie leku i przed pokazem częstuje kolegów i koleżanki w toalecie. Młodzi są zadowoleni. Zaczyna się pokaz mody.

22
Po bójce na pokazie zdjęcia Malwiny i Violi trafiają do redakcji brukowca, w którym pracuje Basia. Marek odwozi Violę do domu. Ucieka, kiedy dostrzega paparazzich pod domem modelki. Julia przeżywa klęskę kolekcji. Niestety, nie znajduje oparcia w Łukaszu. Urszula i Anna knują intrygę przeciwko Markowi. Basia spotyka się z Krzysztofem. Po kolejnej randce spędzają wspólnie noc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *