Kolejne kłopoty Łukasza. Basia odchodzi z pracy - kto zaproponuje jej etat?
Przeczytajcie streszczenia.

23

Max zarządza pracownikom “Naszych Gwiazd” napisanie serii artykułów o Marku i jego podbojach miłosnych. Basia zastanawia się, czy nie powinna go uprzedzić. Anna rozmawia z Urszulą o faworyzowaniu Łukasza. Marek próbuje namówić Malwinę na odwyk, przynosi jej folder kliniki i proponuje, że zapłaci za terapię. Dziewczyna wyrzuca go i ćpa dalej. Romans Julii z Kamilem rozwija się. Kornelia prowokuje kumpli do gwałtu na Marysi. Urszula stara się ukoić gniew męża.

24

Niewinna zabawa Marysi omal nie kończy się tragedią. W ostatniej chwili ratuje ją z opresji Dawid. Podhorecka zostaje u niego na noc. Okłamuje rodziców, że przenocuje u Kornelii. Max chce zrobić z Marka dewianta i dilera narkotyków serią artykułów w “Naszych Gwiazdach”. Kamil wpada na pomysł jak przekuć porażkę pokazu kolekcji Jagody w sukces.

25

Basia odchodzi z pracy w tygodniku. Zaczyna szukać nowego zajęcia. Posadę proponuje jej Marek, jednak Kochanowska odmawia. Opowiada o ofercie Krzysztofowi, który jest wyraźnie zazdrosny. Marysia jest przygnębiona po ostatnich wydarzeniach w stajni. Wizyta Kornelii nie poprawia jej samopoczucia. Ktoś robi z ukrycia zdjęcia Markowi i Filipowi podczas ich gry w golfa. Jagoda znajduje sposób, aby uprzykrzyć życie Julii.

26

Piotr Bugajny informuje Jana, że w fabryce holdingu w Bożydarowie wybuchł kolejny strajk. Prezes postanawia jechać na miejsce. Łucja trafia do szpitala. Przestała zażywać leki z powodu problemów finansowych. Basia zmienia zdanie i postanawia przyjąć ofertę Marka. Dzwoni do Podhoreckiego. Krzysztof jest niezadowolony z takiego obrotu sprawy. Jan dowiaduje się, że przyczyną protestu pracowników są działania Łukasza. Odsuwa syna od zarządzania.