Rezydencja 23-26 streszczenia odcinków

Kolejne kłopoty Łukasza. Basia odchodzi z pracy – kto zaproponuje jej etat?
Przeczytajcie streszczenia.

23

Max zarządza pracownikom „Naszych Gwiazd” napisanie serii artykułów o Marku i jego podbojach miłosnych. Basia zastanawia się, czy nie powinna go uprzedzić. Anna rozmawia z Urszulą o faworyzowaniu Łukasza. Marek próbuje namówić Malwinę na odwyk, przynosi jej folder kliniki i proponuje, że zapłaci za terapię. Dziewczyna wyrzuca go i ćpa dalej. Romans Julii z Kamilem rozwija się. Kornelia prowokuje kumpli do gwałtu na Marysi. Urszula stara się ukoić gniew męża.

24

Niewinna zabawa Marysi omal nie kończy się tragedią. W ostatniej chwili ratuje ją z opresji Dawid. Podhorecka zostaje u niego na noc. Okłamuje rodziców, że przenocuje u Kornelii. Max chce zrobić z Marka dewianta i dilera narkotyków serią artykułów w „Naszych Gwiazdach”. Kamil wpada na pomysł jak przekuć porażkę pokazu kolekcji Jagody w sukces.

25

Basia odchodzi z pracy w tygodniku. Zaczyna szukać nowego zajęcia. Posadę proponuje jej Marek, jednak Kochanowska odmawia. Opowiada o ofercie Krzysztofowi, który jest wyraźnie zazdrosny. Marysia jest przygnębiona po ostatnich wydarzeniach w stajni. Wizyta Kornelii nie poprawia jej samopoczucia. Ktoś robi z ukrycia zdjęcia Markowi i Filipowi podczas ich gry w golfa. Jagoda znajduje sposób, aby uprzykrzyć życie Julii.

26

Piotr Bugajny informuje Jana, że w fabryce holdingu w Bożydarowie wybuchł kolejny strajk. Prezes postanawia jechać na miejsce. Łucja trafia do szpitala. Przestała zażywać leki z powodu problemów finansowych. Basia zmienia zdanie i postanawia przyjąć ofertę Marka. Dzwoni do Podhoreckiego. Krzysztof jest niezadowolony z takiego obrotu sprawy. Jan dowiaduje się, że przyczyną protestu pracowników są działania Łukasza. Odsuwa syna od zarządzania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *