Rezydencja 27-30 streszczenia odcinków

Nowe pomysły Basi. Co dalej z Łukaszem?
Przeczytajcie streszczenia.

27

Basia kłóci się z Krzysztofem o wyjazd z Janem i Markiem. Krzysztof uważa, że to pomysł młodszego Podhoreckiego, który chce w ten sposób zbliżyć się do Basi. Anna dowiaduje się o próbie gwałtu na Marysi. Postanawia powiadomić o tym Marka. Łukasz robi awanturę matce. Uważa, że to jej intrygi i nadopiekuńczość doprowadziły do takiej sytuacji. Basia wtrąca się w kryzysowym momencie negocjacji ze strajkującymi.

28

Dzięki Basi pracownicy z Bożydarowa zgadzają się na negocjacje. Kochanowska zyskuje uznanie Jana, ale to nie podoba się Kamilowi. Nie rozumie on, dlaczego Podhorecki zatrudnił dziennikarkę. Urszula i Gracja obmyślają, w jaki sposób zbliżyć Łukasza i Lenę do siebie. Marek odwiedza Dawida. Chciałby dowiedzieć się, co wydarzyło się tamtej nocy w stadninie, kiedy Marysia przyjechała ze znajomymi. Dawid nie chce opowiadać. Anna, Marek i Marysia rozmawiają o tamtej nocy. Pod wpływem Tomasza Jan wysyła Łukasza do Bożydarowa do pracy na produkcji.

29

Basia odwiedza Inezę. Decyzją Kamila to Kochanowska będzie kontrolować pracę gazetki „Nasza Uroda”. Oburzony propozycją ojca Łukasz znika. Jedzie do Tomasza, u którego szuka wsparcia. Urszula również nie zgadza się z planami Jana. Różnica zdań doprowadza do kłótni. Pod wpływem e-maila od chorego dziecka Basia wpada na pomysł zorganizowania zbiórki pieniędzy w holdingu Podhoreckich. Łukasz spędza noc z Leną. Basia godzi się z Krzysztofem.

30

Łukasz wraca do domu nad ranem. Kłóci się z Julią. Tomasz sygnalizuje Janowi, że Łukasz uważa, iż ojciec go nie kocha. Basia i Elżbieta troszczą się o Łucję. Krzysztof składa im wizytę i bada Łucję. Kamil nie rozumie, dlaczego Julia nie chce się wycofać z niekorzystnego dla niej układu z Jagodą. Łukasz składa wypowiedzenie. Basia zbiera pieniądze dla dziewczynki chorej na cukrzycę. Anna romansuje z ogrodnikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *