Rezydencja 31 – 34 streszczenia odcinków

Jan pozostanie nieugięty? Szlachetny gest Marka i zwrot w życiu Krzysztofa.
Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach?

31
Julia rozmawia z Urszulą o zachowaniu Łukasza. Jan postanawia spotkać się z bratem. Tomasz sygnalizuje Janowi, że Łukasz czuje się niekochany przez ojca. Łukasz składa wypowiedzenie. Krzysztof proponuje Basi, żeby się do niego przeprowadziła. Basia wykręca się, tłumacząc, że musi zatroszczyć się o Łucję, która wyszła ze szpitala. Basia zbiera pieniądze na dziewczynkę chorą na cukrzycę.

32
Jan przeżywa decyzję Łukasza. Łukasz chce spędzać więcej czasu z dziećmi i z żoną. Ale Julia odmawia, jest zajęta atelier. Pogłębia się kryzys w ich związku. Łukasz umawia się z Leną. Jagoda szantażuje Julię kompromitującym zdjęciem, na którym ta jest z Kamilem. Tymczasem Julia przypadkowo dowiaduje się o istnieniu Leny. Marek daje Basi brakującą kwotę do zakupu pompy insulinowej. Krzysztof staje się coraz bardziej zazdrosny o Basię.

33
Julia podejrzewa męża o romans. Próbuje dowiedzieć się kim jest Lena. Urszula postanawia wrócić do malowania. Elżbieta i Łucja są zadowolone z sukcesu akcji czytania dzieciom. Frekwencja w księgarni przerosła ich najśmielsze oczekiwania. Kobiety cieszy, że znalazło się też wielu chętnych na zakup nowych publikacji. Sytuacja Basi w pracy, w holdingu Podhoreckich, zaczyna się komplikować.

34
Podczas kolacji z przyjaciółmi Basia wpada na pomysł poprawy wizerunku firmy. Chce założyć fundację „Balonik”, która będzie zbierała pieniądze dla chorych dzieci. Urszula prosi Marka, aby porozmawiał z ojcem o sytuacji brata. Jan jest jednak nieugięty. Chce, aby Łukasz pojechał do Bożydarowa i pracował z innymi ludźmi na produkcji. W aptece, w której pracuje Marysia, giną leki. Krzysztof ma wątpliwości co do swojego związku z Kochanowską. Nieoczekiwanie dowiaduje się, że jego matka żyje.

fot.facebook.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *