Rezydencja 35 – 40 streszczenia

Kto zostanie prezesem fundacji? Jak zakończy się sprawa kradzionych lekarstw?
Streszczenia kolejnych odcinków.

35
Basia waha się, czy przeprowadzić się do Krzysztofa. Denerwuje ją, że mężczyzna próbuje wpłynąć na jej decyzję przy pomocy Karoliny, Elżbiety i Łucji. Julia manipuluje Łukaszem. Młody Podhorecki przyjeżdża do Bożydarowa. Nie zamierza jednak pracować. Jagoda robi się zuchwała wobec Julii. Ta wie, że musi zgodzić się na warunki rywalki.

36
Ogrodnik szantażuje Annę. Ta żąda, aby Urszula zwolniła mężczyznę. Poker ucieka z posiadłości Podhoreckich. Słychać pisk opon. Anna poznaje bogatego biznesmena. Znajomość Elżbiety i Wiktora rozwija się. Basia próbuje przekonać Jana do zaangażowania się w fundację. Tajemniczy mężczyzna wysyła Janowi zdjęcia Marka z żądaniem pieniędzy.

37
Szefowa apteki odkrywa, że to Marysia jest odpowiedzialna za brak leków na receptę. Oskarża ją o kradzież. Marysia jest zdruzgotana, nie wie, co robić. Rozmawia z Kornelią, ale ta nie ma zamiaru wziąć odpowiedzialności na siebie. Anna zaczyna się spotykać z nowym sąsiadem, Adamem Palczewskim. W Internecie pojawiają się zdjęcia Malwiny będącej pod wpływem narkotyków. Dziewczyna trafia do szpitala. Marek próbuje namówić ją na leczenie. Elżbieta wychodzi na randkę z Wiktorem. Spędzają romantyczny wieczór.

38
Kierowniczka apteki odwiedza Marka. Podhorecki informuje rodziców o podejrzeniach dotyczących Marysi. Marek pomaga Malwinie, namawia ją na leczenie w klinice dla uzależnionych. Elżbieta ma wątpliwości, czy kocha Wiktora. Łukasz nie radzi sobie z przeniesieniem do Bożydarowa. Wieczorem wywołuje bójkę w pubie. Następnego ranka wraca do Warszawy zrobić obdukcję.

39
Matka Kornelii przychodzi do Podhoreckich. Wspólnie zastanawiają się, jak rozwiązać problem brakujących leków na specjalne recepty. Basia ogłasza, że Podhoreccy zgodzili się na fundację. Krzysztof jest niezadowolony. Łukasz kłamie rodzinie i policji, iż został pobity przez robotników z fabryki ojca. Obiecuje Julii, że atelier zostanie przepisane na nią. Bugajny mówi Janowi, iż Łukasz wcale nie pracował w fabryce. Basia poznaje Filipa. Jan wysyła detektywa do fabryki. Basia i Kamil kłócą się o fundację.

40
Działająca na czyjeś zlecenie Lena przekonuje Łukasza, że to on powinien rządzić firmą. Tymczasem ma zostać prezesem fundacji. Romans Anny i Adama rozwija się. Łukasz namawia Jana i Marka do przepisania atelier na Julię. Basia decyduje się zamieszkać z Krzysztofem. Julia wraca wieczorem do domu. Łukasz wręcza jej akt notarialny, ale stawia warunek.

fot.http://serialrezydencja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *