Rezydencja 51-56 streszczenia

Mama Elżbiety wyznaje prawdę, Urszula nadal knuje. A Krzysztof coraz bardziej kontroluje Basię.
Przy okazji nie uważacie, że Krzysztof jest jedną z najbardziej wkurzających postaci w polskim serialu?

51
Krzysztof coraz bardziej manipuluje emocjami Basi. Viola wprowadza się do Marka. Anna romansuje z Adamem, który liczy na jej pieniądze. Tymczasem Justyna, asystentka Adama, nalega na przyspieszenie spraw związanych z Anną. Urszula postanawia zakończyć znajomość z Robertem. Jan żąda spotkania z szantażystą. Krzysztof planuje, w jaki sposób oświadczyć się Basi.

52
Robert wystawia obraz przedstawiający Urszulę. Basia psuje Krzysztofowi plany związane z oświadczynami. Szantażysta zaczepia Marka w restauracji, co bardzo niepokoi Jana. Urszula decyduje się na drastyczny krok wobec Roberta. Jan przychodzi do księgarni Elżbiety. Żąda od niej wyjaśnień, ale kobieta nie chce z nim rozmawiać.

53
Viola nieustannie adoruje Marka. Żali się mu, że jest już zmęczona ciągłym szukaniem nowego mieszkania. Urszula otrzymuje kolejny obraz od Roberta. Zastanawia się, w jaki sposób pozbyć się natrętnego malarza. Basia odkrywa, że Łukasz ma jednak jakieś zalety, gdy widzi w jaki sposób Podhorecki traktuje swoje dzieci. Elżbieta opowiada matce o wizycie Jana w księgarni. Łucja spotyka się z prezesem holdingu i żąda od niego, aby zostawił jej córkę w spokoju. Anna i Gracja postanawiają odwiedzić Roberta i przekonać go, aby zapomniał o Urszuli.

54
Anna i Gracja grożą Robertowi. On nie reaguje na ich szykany. Przyjaciółki wpadają na pomysł. Radzą Urszuli, aby kupiła galerię, w której pracuje artysta i go zwolniła. Julia i Kamil szukają kolejnych materiałów, które mogłyby pomóc im skompromitować Łukasza. Jan ponownie odwiedza Elżbietę. Próbuje się dowiedzieć, dlaczego zostawiła go trzydzieści lat temu. Filip jest pod wrażeniem Karoliny i próbuje zaprosić ją na kawę.

55
Łucja wyznaje Elżbiecie, że nie pozwoliła Janowi spotkać się z nią, gdy była w ciąży. Córka ma do niej żal za okłamywanie ją przez trzydzieści lat. Zazdrosny Kamil chce, by Julia rozwiodła się z mężem. Urszula szuka kompromitujących argumentów przeciwko synowej. Zdenerwowana konfliktem z Elżbietą Łucja traci przytomność pod drzwiami księgarni.

56
Łucja jest w szpitalu z powodu migotania przedsionków. Przeprasza córkę za kłamstwa. Godzą się z Elżbietą. Adwokat radzi Julii odstąpienie od pomysłu z rozwodem. Urszula nachodzi Julię, żąda od niej, by odeszła z rodziny Podhoreckich. Mówi Markowi, że wraz z Julią ukartowały poznanie go z Violą. Za zgodą Elżbiety i Łucji Krzysztof oświadcza się Basi.

fot.http://www.facebook.com

2 odpowiedzi do “Rezydencja 51-56 streszczenia”

  1. bardzo fajny serial i szkoda ze juz koniec. tak zgadzam sie po raz kolejny krzysztof jest okropny ale gra na poczuciu winy rewelacyjnie

  2. Według mnie to Basia i Krzysztof dobrali się z korcu maku. Są to dwie suuuper wkurzające postacie w tym serialu – rozmemłana, zapretensiona ,”wydente wargi” – matka Teresa i ten psychopatyczny manipulant.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *