Rezydencja 7-10 streszczenia odcinków

Podejrzenia, domysły i rozmowy…
Co nas czeka w kolejnych odcinkach? Przeczytacie poniżej.

7
Podhoreccy wydają sprostowanie, w którym oświadczają, że planują znaleźć nowe miejsce, gdzie powstanie ogródek jordanowski. Urszula prosi Tomasza, aby wstawił się za Łukaszem. Uważa, że Jan niesłusznie odsunął syna od budowy biurowca. Marysia kradnie Urszuli kartę kredytową. Basia umawia się z Markiem na spotkanie. Słyszy, że on, rozmawiając przez telefon, przedstawia się nazwiskiem Podhorecki. Marek próbuje się tłumaczyć. Jan dzwoni do detektywa. Prosi go o zebranie informacji o Elżbiecie Grabowskiej, dawnej miłości jego brata.

8
Jan jest poruszony artykułem o ogródku jordanowskim. Nakazuje Łukaszowi konsultować wszystkie sprawy z Markiem. Elżbieta i Łucja wypytują Basię o Podhoreckiego. Urszula spotyka wychodzącego z biurowca Łukasza. Mężczyzna jest wzburzony, odgraża się ojcu. Urszula usiłuje przekonać Jana do zmiany stosunku wobec syna. Ten prosi żonę, żeby nie krzywdziła Marka, faworyzując jedynie Łukasza. Łukasz informuje Julię, że nie zamierza wrócić do firmy ojca. Jan dzwoni do Basi i prosi ją o spotkanie.

9
Elżbieta i Łucja są zaniepokojone faktem, że Jan Podhorecki chce spotkać się z Basią. Urszula ponownie próbuje przekonać męża do zmiany decyzji wobec Łukasza. Basia zwraca Markowi rower. Asystentka prezesa holdingu dzwoni do Kochanowskiej, aby ustalić godzinę spotkania. Basia opowiada przyjaciółce o obawach związanych z wizytą u Podhoreckiego. Po rozmowie z adwokatem postanawia nie iść. Łukasz godzi się z Markiem. Jan spotyka się z detektywem. Urszula jest zawiedziona, gdyż chciała spędzić z mężem wieczór przy świecach.

10
Anna uważa, że Urszula powinna okazywać więcej zainteresowania Markowi, wówczas zyska przychylność męża. Detektyw przekazuje Podhoreckiemu informacje o Elżbiecie Kochanowskiej. Jan domyśla się, że Basia jest córką Elżbiety. Po dacie jej urodzin wnioskuje, iż Ela zaszła w ciążę, w czasie gdy jeszcze się spotykali. Jest przekonany, że Kochanowska zdradziła go, a teraz usiłuje zniszczyć jego reputację. Urszula proponuje Markowi wspólne śniadanie. Jan zleca detektywowi ustalenie, dlaczego Elżbieta rozwiodła się z mężem.

fot.tvp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *