Rezydencja – nowe pasmo serialowe w TVP1?

Jesienią szykuje się prawdziwa walka seriali. Najnowsza produkcja TVP1 pod tytułem (kolejnym) „Rezydencja” będzie najprawdopodobniej nadawana od wtorku do czwartku o godzinie 21:30!

Serial opowiada o bardzo zamożnej i wpływowej rodzinie Podhoreckich, na czele której stoi Jan (w tej roli Jerzy Zelnik). Do finansowego imperium pewnego dnia trafia Basia (Anna Cieślak). Nikt nie wie, że ta normalna i dobra dziewczyna jest córką głowy rodziny.

W serialu wystąpi plejada polskich gwiazd m.in.: Jan Wieczorkowski, Małgorzata Pieczyńska, Weronika Książkiewicz, Daria Widawska.

Jak podaje Super Express Katarzynę Figurę zastąpi Grażyna Szapołowska! (podobno produkcja nie mogła dojść z Panią Katarzyną do porozumienia w kwestiach finansowych).

Za reżyserię odpowiada Maciej Dejczer (Magda M.), a scenariusz pisze Radosław Figura.

Teraz pytanie co na to fani Klubu szalonych dziewic, Hotelu 52 i Szpilek na Giewoncie? Czy to dobry pomysł aby dawać nowej pozycji godzinę emisji sprawdzoną dla hitów innych stacji?

2 odpowiedzi do “Rezydencja – nowe pasmo serialowe w TVP1?”

  1. Moim zdanie strzał w kolano robi sobie TVP1. O ile KSD pewnie bedzie mozna ogladac przedpremierowo w VOD to juz fani Hotelu 52 beda chcieli ogladac go w Polsacie. Nie mowiac juz o kolejnej edycji Tap madel która rowniez bedzie emitowana w srody. Kilka milionow widzow z pewnoscia im odpadnie..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *