Rodzina w polskim serialu – I grupa SONDA

W prawie każdym serialu polskim jest rodzina. Niektóre są wspaniałe, szczęśliwe i wspierające. Niektóre przechodzą kryzysy, wiele zmaga się z problemami dnia codziennego… Czyli tak jak w życiu.
Będzie aż osiem grup, z których postaramy się wybrać Top10.

Cwał-Wiśniewscy – Sąsiedzi

Gabriel- Złotopolscy

Niechcic – Noce i dnie

Waligórowie – Magda M.

Nowak – Usta usta

Zduńscy – M jak miłość

Kozioł – Ranczo

n

{democracy:76}

fot.tvp.pl, kinofilka.blogspot.com, magda.m.filmy.aeri.pl, ustausta.plejada.pl

6 odpowiedzi do “Rodzina w polskim serialu – I grupa SONDA”

  1. A ja oddam głos na najlepszą rodzinę Niechciców. Bogumiiiiłłł. Jak on ją kochał. A ona żyła marzeniami o liliach wodnych. I jak on przychodził taki uwalony ze stajni, a ona w tych koronkach hahaha 😀 To był serial.

  2. W 5. serii „Rancza” były wójt Kozioł wyprowadzi się z domu. Spokojnie, wróci do swojej szacownej małżonki, ale pierwsze trzy odcinki nowej serii zdeklarowany ateista Kozioł spędzi… na plebanii u brata proboszcza (będzie się z tym wiązało wiele zabawnych perypetii). Nie przestanie jednak knuć planów odzyskania utraconej władzy. Wspierać go będzie jego niezrównany ordynans (największa szuja na całej ścianie wschodniej) Arkadiusz Czerepach. Będzie się działo! Przypominamy także, że Cezary Żak jest nominowany do Telekamery 2011 w kategorii ‚aktor’. Zachęcamy do oddawania głosów na Pana Żaka na stronie plebiscytu pod adresem: http://telekamery.pl/glosowanie.php

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *