Rodzinka.pl 515-518 streszczenia

Premiera 11 i 18 października 2013.
Nowy rok szkolny i problemy z pieniędzmi.
Co czeka Boskich w kolejnych tygodniach?

515
Poprzez wizualizację dobrej oceny Kacper szykuje się do sprawdzianu. Kuba nie uczy się języka polskiego, popełnia błędy w hasłach manifestacyjnych na WOS. Tomek wymiguje się od zakupów. Ukradkiem wyjada zapasy z lodówki. Wysłuchuje opowieści ojca i Marka na temat studenckiego życia. Chłopcy udają, że nie umieją woskować auta. Potem wrzucają na YouTube filmik z upadkiem Ludwika.

516
Tomek tęskni za pełnym jedzenia domem rodzinnym. Ludwik i Natalia mają dom tylko dla siebie do czasu, gdy chłopcy z przechytrzają rodziców i osiągają cele. Rodzicom pozostają pełne przygód wspomnienia i sukcesy odnoszone w grach planszowych.

18.10.2013

517
Boscy stawiają czoła wydatkom związanym z rozpoczęciem roku szkolnego. Muszą kupić dzieciom podręczniki i artykuły szkolne. Natalia podejmuje kolejną próbę przekonania rodziny do eksperymentów kulinarnych. Próbuje zachęcić synów do jedzenia warzyw. Rodzice chcą zapisać chłopców na zajęcia pozalekcyjne. Okazuje się to rzeczą wręcz niewykonalną. Trudno zaplanować cokolwiek, gdy każde dziecko chce chodzić na zajęcia w terminach nieodpowiadających pozostałym domownikom. Boski okazuje się twardym negocjatorem.

518
Marek i Ludwik radzą Kacprowi, kiedy zapytać dziewczynę o „chodzenie”. Natalia stara się być nowoczesna, próbuje zaimponować synom. Ludwik próbuje racjonalizować swoje skąpstwo przy kupnie kwiatów dla Natalii. Tomek przychodzi głodny z kolacji z Magdą, która zamówiła najdroższe potrawy w menu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *