Rodzinka.pl 55-60 – streszczenia odcinków

Poniżej streszczenia wszystkich odcinków, które będziemy mogli zobaczyć we wrześniu.
Zapraszam.

55 – Wirtualni przyjaciele

Kacper za radą Ludwika przygotowuje ciepłą kolację – wszystkie składniki uzyskuje z proszku. Tomek i Magda wybierają się na koncert, niestety z planów nic nie wychodzi, gdyż muszą zająć się Kacprem. Najmłodszy z braci rozpacza, że Kuba nie przyznaje się do niego na Facebooku, a sam na portalu ma niewielu znajomych. Natalia i Maria odpoczywają w domu od Ludwika i Tomka. Ojciec szkoli syna w prowadzeniu samochodu. Natalia zastanawia się, co się dzieje z Marią. Przyjaciółka wcale się do niej nie odzywa. Okazuje się, że Kuba zna każdy ruch Marii z Facebooka. Kacper ogląda z Kubą horror, a później nie może w nocy zasnąć. Natalia tłumaczy chłopcu, że to tylko film i duchy nie istnieją, ale w pewnym momencie sama zaczyna się bać.

56 – Instrukcja obsługi
Natalia i Ludwik dochodzą do wniosku, że rozwój techniki przekracza ich zdolności poznawcze. Tomek dostaje telefon komórkowy. Kuba, który także chciałby mieć nowy aparat, namawia Kacpra, by wraz z nim zbuntował się przeciwko rodzicom. Natalia odkrywa, że ma profil na Facebooku, choć sama go nie założyła. Maria namawia przyjaciółkę, by zaczęła z niego korzystać, gdyż to świetne miejsce do poznawania nowych mężczyzn. Tomek i Kuba coraz częściej umawiają się ze swoimi internetowymi znajomymi, a Kacper nudzi się sam w domu.

57 – Nudzi mi się

Kacper boi się tego, co przyniesie mu los. Chłopiec martwi się, że nie poradzi sobie za rok, gdy dostanie promocję do kolejnej klasy. Kuba robi interesy z pewnym harcerzem. Natalia martwi się, że jest surową matką i zbyt wiele wymaga od swoich synów. Ludwik próbuje ją pocieszyć. Kuba planuje wyjazd do Londynu. Rodzice nie zgadzają się na to.

58 – Pstrykasz więc jesteś
Boscy zauważają, że synowie całymi dniami siedzą przed telewizorem, a każda zmiana programu wywołuje awantury o pilota. Ludwik wpada na pomysł, jak uporać się z tym problemem. Nie domyśla się, że nowoczesna technika przyjdzie chłopcom na pomoc. Maria sugeruje Natalii, że straciła najstarszego syna, odkąd ten zaczął spotykać się z Magdą. Boska jest zaniepokojona tą informacją. Ludwik wyjaśnia Kubie, jak korzystać z telefonu.

59 – Młodość nie zna strachu

Kuba zamierza wygrać sporą sumę pieniedzy. Nim to mu się udaje, skłóca ze sobą wszystkich domowników. Boskich odwiedza wysłannik sekty. Próbuje przekonać ich do swoich poglądów i namawia, by dołączyli do jego grupy. Natalia zbiera się na odwagę i próbuje porozmawiać z Kubą i Kacprem o seksie. Kuba i Kacper wydzwaniają do nieznajomych osób i robią im głupie kawały. Później wbrew ojcu wypożyczają z Tomkiem film. Marek i Ludwik wracają pamięcią do beztroskich lat młodości. Natalia pomaga im wrócić na ziemię. Marek i Maria udowadniają, że ten, kto kocha, zawsze liczy pieniądze.

60 – Gwiazda rocka

Kuba zakłada kapelę rockową i razem z kolegami ćwiczy w piwnicy. Natalia martwi się, że nie jest to odpowiednie miejsce dla młodych artystów. Kuba rozpisuje plan kariery swojego zespołu – gdzie zagrają koncerty i kiedy wydadzą płytę. Niestety, ma problem z wymyśleniem nazwy. Dziadkowie martwią się, że ich wnuki są poddawane zbyt dużej presji i na pewno będzie to miało zły wpływ na ich zdrowie psychiczne. Tomek szuka sobie pracy na weekend. Babcia Janina chce mu podarować swój samochód. U Boskich gaśnie światło. Przez cały wieczór rodzina musi sobie radzić bez prądu. Nie jest to łatwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *