Rodzinka.pl 5×08-5×11 – streszczenia odcinków

Co wydarzy się u Boskich?
Wyprowadzka, niechciane prezenty i kolejne kłopoty.
Poniżej streszczenia.

27.09.2013
111
Ludwik kupuje Natalii nietypowy prezent – lampę antydepresyjną. Podarunek sprawia, że Boska jest jeszcze bardziej zdenerwowana. Dodatkowo naraża jej się Kuba, który zjada ostatniego czekoladowego rogalika. Tomek i jego koledze tęsknią za rodzicami, których wizyty są w ich mieszkaniu na porządku dziennym. Zbliża się Halloween. U wujka Marka Kacper zasięga rad na temat stroju. Boscy szukają sposobu na pozbycie się nachalnych gości

112
Kuba zostaje przewodniczącym samorządu szkolnego, a jednocześnie jest zagrożony oceną niedostateczną z kilku przedmiotów. Tomek likwiduje niebezpieczeństwo przeprowadzki Magdy do jego mieszkania studenckiego. Ludwik wraca do domu nogą w gipsie. Każdy z domowników próbuje wykręcić się od pielęgnacji chorego.

04.10.2013
113
Rodzice i Marek pomagają Tomkowi w malowaniu mieszkania. Chłopak zaprasza rodzinę na obiad, kłóci się ze współlokatorami o zasady, które mają obowiązywać w mieszkaniu. Po kłótniach w domu Kuba przenosi się do pokoju Tomka, a Kacper do piwnicy. Podczas randek Kuba chętnie korzysta z pieniędzy ojca Pauli. Dziadkowie sprzedają mieszkanie, chcą się przenieść na wieś. Podrzucają Natalii pudła z jej rzeczami.

114
Tomek sprytnie zapewnia sobie aprowizację – wpada do rodziców albo zaprasza ich z wałówką do siebie. Jego zwyczaje w nowym lokum denerwują Bola. Stare rzeczy dziadków blokują garaż i uniemożliwiają remont w pokoju Kacpra. Chłopcy znajdują w starociach interesujące rzeczy. Kacper coraz bardziej lekceważy naukę i higienę.

Jedna odpowiedź do “Rodzinka.pl 5×08-5×11 – streszczenia odcinków”

  1. Nie zdziwi mnie jak w kolejnym streszczeniu odcinkow bedzie napisane ” Natalia i Ludwik postanawiaja wziac rozwod ” …dziwne te ostatnie odcinki Rodzinki.pl, takie … przygnebiajace?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *