Rodzinka.pl – dzisiaj premiera drugiej serii

Poniżej streszczenia pierwszych odcinków i fragmenty z oficjalnego kanału itvp.

27
Boscy stawiają czoła wydatkom związanym z rozpoczęciem roku szkolnego. Muszą kupić dzieciom podręczniki i artykuły szkolne. Natalia podejmuje kolejną próbę przekonania rodziny do eksperymentów kulinarnych. Próbuje zachęcić synów do jedzenia warzyw. Rodzice chcą zapisać chłopców na zajęcia pozalekcyjne. Okazuje się to rzeczą wręcz niewykonalną. Trudno zaplanować cokolwiek, gdy każde dziecko chce chodzić na zajęcia w terminach nieodpowiadających pozostałym domownikom. Boski okazuje się twardym negocjatorem

28
Kacper przeżywa rozterki sercowe. Szuka pomocy u Natalii. Także Kuba zaczyna interesować się dziewczętami. Przyprowadza do domu sympatię, co bardzo nie podoba się jego matce. Natalia obawia się, że jej syn, który ma słabe stopnie, jeszcze bardziej opuści się nauce, gdy zacznie chodzić na randki. Marek postanawia porozmawiać z Kubą. Przy okazji daje mu kilka porad, jak należy postępować z dziewczętami.

29
Ludwik postanawia zrobić sobie dzień wolny od pracy. Widząc, ile zajęć domowych szykuje dla niego Natalia, rezygnuje i ochoczo zasiada przed komputerem w swoim gabinecie. Kacper marzy o psie. Uważa, że jest już na tyle duży, że umiałby zająć się zwierzakiem. Rodzice są sceptycznie nastawieni do tego pomysłu. Kacper nadaje imię łodyżce rabarbaru i uczy ją podawać łapę. W dniu ojca synowie wręczają Ludwikowi prezenty: Kacper własnoręcznie wykonaną laurkę, Kuba krawat, a Tomek słuchawki, które natychmiast pożycza.

30
Kacper przychodzi ze szkoły smutny. Powodem jego nastroju jest śmierć babci kolegi. Natalia próbuje pocieszyć syna i wyjaśnić, co dzieje się z ludźmi po śmierci. Opowiada, że ciało zamienia się w duszę i opiekuje się żywymi. Kacperek prosi, aby Natalia opiekowała się nim, ale nie podglądała go, gdy jest w toalecie. Tomek prosi Ludwika, by kupił mu skuter. Ojciec się nie zgadza, Natalia popiera jego decyzję. Tomek obiecuje, że jeśli dostanie skuter, będzie pomagał wynosić śmieci i robić zakupy.

31
Boscy przystrajają dom na przyjęcie urodzinowe Kacpra. Solenizant jest zawiedziony. Miał nadzieję, że rodzice przygotują niespodzianki w postaci dmuchanych zamków lub kucyków do ujeżdżania. Ludwik próbuje ratować sytuację. Przebiera się za magika i prezentuje sztuczki. Kuba ubolewa, że rodzice nie chcą się rozwieść. Zazdrości koledze, którego rodzice są po rozwodzie i z powodu wyrzutów sumienia obsypują go prezentami.

32
Boscy zastanawiają się nad dietą dzieci. Natalia stara się, by chłopcy jedli zdrowe i świeże produkty, lecz nie spotyka się to z entuzjazmem nieletnich stołowników. W ferworze zmian kulinarnych Natalia wyrzuca niezdrowe produkty, zapowiada dietę tofu. Tomek, Kuba i Kacper, wspierani przez Ludwika, planują powrót do ciastek i chipsów. Boski stara się oduczyć Kacpra spania w jego łóżku. Jego zdaniem pobyt dziecka w sypialni rodziców przyczyni się do konfliktów małżeńskich. Natalia nie podziela opinii męża. Martwi się, że Kacper ma koszmary senne.

[exp link=”http://www.youtube.com/v/iO35HDGOMro?version=3&hl=pl_PL” swf=”yes”]

więcej na oficjalnym kanale:http://www.youtube.com/user/Rodzinkapl

Jedna odpowiedź do “Rodzinka.pl – dzisiaj premiera drugiej serii”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *