Rosati, Bobek i Gwit w Komisarzu Aleksie

W 6. odcinku 10. sezonu „Komisarza Aleksa”, który TVP1 pokaże w sobotę 14 października o godz. 20.15, wystąpi gościnnie plejada gwiazd, a wśród nich m.in. Weronika Rosati, Dorota Landowska i Filip Bobek.

Niemal każdy z mieszkańców eleganckiej rezydencji będzie miał motyw, by zabić bogatego i szanowanego biznesmena – głowę rodziny Przybyszów, Aleksandra (Aleksander Machalica).

Starszy syn (Filip Bobek) – bo ojciec odkrył jego romans z młodziutką dziewczyną, która została zamordowana, młodszy (Michał Meyer) – bo Przybyszowi nie podobało się, że jego narzeczona była tancerką w nocnym klubie i zagroził, że go wydziedziczy, brat-hazardzista (Jacek Lenartowicz) – bo biznesmen nakrył go na kradzieży pieniędzy schowanych w sejfie, a pokojówka (Dominika Gwit) – bo bała się, że zostanie zwolniona. Tylko Maja (Weronika Rosati), wywodząca się z arystokracji ukochana synowa zamordowanego mężczyzny, znajdzie się poza wszelkimi podejrzeniami. Z listy potencjalnych zabójców najszybciej zniknie nazwisko służącej Przybyszów. Ciało uduszonej przez nieznanego sprawcę pokojówki znajdzie w ogrodzie młody kamerdyner (Bartłomiej Korschedoff). Zanim Piotr (Krystian Wieczorek) i Rysiek (Ireneusz Czop) rozwikłają skomplikowaną zagadkę kryminalną i odkryją, kto zabił biznesmena, będą musieli poznać wszystkie tajemnice zamożnej rodziny. Uda im się to tylko dzięki pomocy Aleksa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *