Jedna z najbardziej kultowych postaci polskiego serialu ma zostać uśmiercona! Chodzi o Ryszarda Lubicza z Klanu.
Jak podaje Super Ekspres pogrzeb Rysia mamy zobaczyć już w lutym. Piotr Cyrwus, który od czternastu lat wciela się w ojca rodziny nic nie wie o zamiarach scenarzystów.

Podejrzewam, że fani mogą jeszcze zmienić decyzje produkcji…

Edit. Pudelek podaje, że to sam Pan Cyrwus chce odejść z Klanu. Najprawdopodobniej zostanie pobity, a lekarzom nie uda się go uratować…

- Żeby nie było żadnych plotek, domysłów i niedomówień, oficjalnie potwierdzam informację o odejściu Piotra Cyrwusa z obsady naszego serialu - mówi Paweł Karpiński, producent “Klanu”.
- Przy czym pragnę wyraźnie zaznaczyć, że rozstajemy się z klasą i w wielkiej przyjaźni. Proszę więc nie doszukiwać się żadnego sporu między produkcją a aktorem. Bezsprzecznie Piotr Cyrwus stworzył w “Klanie” najbardziej kultową postać spośród wszystkich bohaterów polskich seriali i jesteśmy z tego powodu bardzo dumni. Żadna dyskusja w mediach z internetem na czele nie może odbyć się bez odwołań do Ryszarda Lubicza. Osobiście bardzo się cieszę, że miałem zaszczyt przez tyle lat pracować z Piotrem Cyrwusem. To fantastyczny aktor i wspaniały, dobry człowiek. W obsadzie “Klanu” pozostaje natomiast Maja Barełkowska-Cyrwus, prywatnie żona Piotra, odtwórczyni roli Barbary.