Rysiek z Klanu umrze!?

Jedna z najbardziej kultowych postaci polskiego serialu ma zostać uśmiercona! Chodzi o Ryszarda Lubicza z Klanu.
Jak podaje Super Ekspres pogrzeb Rysia mamy zobaczyć już w lutym. Piotr Cyrwus, który od czternastu lat wciela się w ojca rodziny nic nie wie o zamiarach scenarzystów.

Podejrzewam, że fani mogą jeszcze zmienić decyzje produkcji…

Edit. Pudelek podaje, że to sam Pan Cyrwus chce odejść z Klanu. Najprawdopodobniej zostanie pobity, a lekarzom nie uda się go uratować…

– Żeby nie było żadnych plotek, domysłów i niedomówień, oficjalnie potwierdzam informację o odejściu Piotra Cyrwusa z obsady naszego serialu – mówi Paweł Karpiński, producent „Klanu”.
– Przy czym pragnę wyraźnie zaznaczyć, że rozstajemy się z klasą i w wielkiej przyjaźni. Proszę więc nie doszukiwać się żadnego sporu między produkcją a aktorem. Bezsprzecznie Piotr Cyrwus stworzył w „Klanie” najbardziej kultową postać spośród wszystkich bohaterów polskich seriali i jesteśmy z tego powodu bardzo dumni. Żadna dyskusja w mediach z internetem na czele nie może odbyć się bez odwołań do Ryszarda Lubicza. Osobiście bardzo się cieszę, że miałem zaszczyt przez tyle lat pracować z Piotrem Cyrwusem. To fantastyczny aktor i wspaniały, dobry człowiek. W obsadzie „Klanu” pozostaje natomiast Maja Barełkowska-Cyrwus, prywatnie żona Piotra, odtwórczyni roli Barbary.

Jedna odpowiedź do “Rysiek z Klanu umrze!?”

  1. No właśnie widziałam już gdzieś tą wstrząsającą wiadomość 😉 brawo panie piotrze! Całe życie grać oferme ‚kultowego’ Ryśka tez by mi sie znudzilo. Fani protestuja ale to decyzja aktora 😀 któy chce grać w teatrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *