Sama słodycz 1×02 – streszczenie

Emisja 2 marca 2014.
A ja z niecierpliwością czekam na premierę 🙂

Fryderyk ulega namowom matki i spotyka się z jej psychoterapeutką, Sylwią. W trakcie wizyty zwierza się pani doktor, że nie zasługuje na miłość. Tymczasem Patrycja postanawia na poważnie zagiąć parol na Fryderyka i nachodzi go w domu.
Fryderyk speszony zainteresowaniem Patrycji zaczyna robić przed nią uniki. Radek (Jakub Mazurek), chłopak Marianny, w tajemnicy przed nią rozmawia z jakąś kobietą. Jak się okazuje, swoją żoną… Marianna wścieka się i wyrzuca rzeczy Radka przez okno. Marta oświadcza Fryderykowi, że podrzuci mu Stasia na kilka dni. A niedługo po tym zjawia się wraz z synem w mieszkaniu swojego byłego partnera. Staś nie jest zachwycony perspektywą pozostania u taty, z którym od dawna nie miał kontaktu. Dlatego ucieka mu przy pierwszej nadarzającej się okazji! Fryderyk goniąc Staśka dostaje w głowę książką wyrzuconą z okna. Tak poznaje Mariannę oraz jej córkę Olę. Marianna musi interweniować w sprawie dziadka – Tajfuna, który po raz kolejny testuje na wózku publiczny budynek i jego użyteczność dla osób niepełnosprawnych, więc zostawia Olę pod opieką Fryderyka. Ten z kolei musi jechać na uczelnię, bo zaraz zaczynają się jego zajęcia. Zabiera więc dzieci i wychodzi.
Kiedy Marianna wraca i nie zastaje w domu ani Oli, ani Fryderyka ze Staśkiem, wpada w przerażenie. Natychmiast zgłasza sprawę na policję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *