Sama słodycz – co w nowym serialu TVN + zdjęcia

OBSADA: Piotr Adamczyk (Fryderyk), Olaf Marchwicki (Stasiek), Roma Gąsiorowska (Marta), Adriana Kalska (Marianna), Olivia Kupczyński (Ola), Natalia Klimas (Patrycja), Milena Suszyńska (Gosia), Dorota Nowakowska (Izabela), Krzysztof Stelmaszyk (Benedykt), Mateusz Damięcki (Osa), Karolina Staniec (Adela), Marta Ojrzyńska (Wendy), Marcin Hycnar (Wiktor), Ilona Ostrowska (Sylwia) i inni

Emisja: poniedziałki:
21.30, od 3 marca

Nowy serial TVN „Sama słodycz” jest pełen optymizmu, humoru i nadziei na to, że każdego nawet największego malkontenta – spotka w końcu szczęście. Fryderyk to mężczyzna, który poukładał swój męski świat na fundamencie bolesnego miłosnego zawodu. I nagle pojawia się ktoś, kto przewraca do góry nogami jego specyficzny porządek. „Sama słodycz” – serial twórców kultowego „Przepisu na życie” już wiosną!


Fryderyk
(Piotr Adamczyk) to przykład mężczyzny, który dla wielu kobiet mógłby uosabiać ideał. Facet z klasą, zasadami, wrażliwy, inteligentny i nieco tajemniczy, jak zresztą na pisarza przystało. Tyle tylko, że jest mocno pokiereszowany przez życie. Ukochana kobieta Marta (Roma Gąsiorowska) – kilka lat temu zostawiła go z dnia na dzień i zabrała ze sobą ich syna – Stasia (Olaf Marchwicki). A Fryderyk jest z tych, którzy jak kochają to na całe życie! Wciąż rozdrapuje ranę, która po tylu latach mogłaby się już zabliźnić. On jednak sprawia wrażenie, jakby w ogóle tego nie chciał.

Zmuszony codziennością próbuje odbudować swój samotny męski świat według określonego porządku. Jednak wszystko zmienia się w jednej chwili, kiedy w drzwiach jego mieszkania staje dziewięcioletni Staś, którego nie widział od lat. Ku zdziwieniu Fryderyka, Marta oczekuje od niego, że oto nagle zdoła wcielić się w rolę ojca. Na Stasiu natomiast wymusza, żeby polubił tatę. I choć ani jeden, ani drugi nie jest przekonany do tego pomysłu, to nie mają wyjścia i muszą przynajmniej spróbować…

Po raz pierwszy w serialu taki oryginalny duet pierwszoplanowych bohaterów – mężczyzna i chłopiec, którzy uczą się wzajemnie od siebie przeżywania emocji, uczuć i podejścia do życia. Staś wywraca ułożony świat Fryderyka do góry nogami, budząc go z letargu. Z kolei ten, krok po kroku, staje się jego przyjacielem, a wreszcie ojcem, którego tak bardzo chłopcu brakowało.

W pozostałych rolach zobaczymy, m.in.: Natalię Klimas, jako uwodzicielską piękność, która łaknie uwagi Fryderyka, Ilonę Ostrowską, która wcieli się w postać terapeutki próbującej uporać się z „życiowym wycofaniem” głównego bohatera, a także Dorotę Nowakowską w brawurowej kreacji jego matki, dla której syn to „sama słodycz”!

Nie zabraknie również nowych i nieznanych dotąd publiczności TVN twarzy, wśród nich m.in.: Adriana Kalska jako Marianna – szalona dziewczyna, samotna matka, którą los w pewnym momencie zetknie z Fryderykiem oraz Milena Suszyńska – serialowa siostra i zarazem najlepsza przyjaciółka głównego bohatera, zawodowo – modelka, a prywatnie – niezłe ziółko!

fot. TVN/ Maku Fly/Marcin Makowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *