Scene-Stealers w polskim serialu II grupa

Kto ukradł rolę głównym postaciom? Dla kogo oglądaliście serial?
Zagłosujcie w sondzie. Dwójka najlepszych przechodzi do finału.

Adam Turek – BrzydUla

Alutka – Rodzina zastępcza

Surmaczowa – Klan

Jaroszy – M jak miłość

Konrad – Niania

Jasiunia – Blondynka

Maria Zięba – Na Wspólnej

n

{democracy:47}

fot.http://brzydula.plejada.pl/, nawspolnej.plejada.pl, tvp.pl, http://niania.onet.pl, interia.pl

13 odpowiedzi do “Scene-Stealers w polskim serialu II grupa”

 1. Nie zapominajcie, że scene-stealer to osoba, która okazała się lepsza od głównych bohaterów. Naprawdę uważacie, że Turek był lepszy od BrzydUli albo Konrad lepszy niż Niania?

 2. Ines- pouczasz, nauczasz, pomawiasz, obrażasz, próbujesz narzucać swoje zdanie. Spróbuj wyluzować i potraktować sondy jako fajną zabawę a nie pole bitwy. Więcej życzliwości mniej zapiekłości.
  Uważam, że Turek był lepszy od Brzyduli albo Konrad był lepszy niż Niania. I co? Pewnie nie omieszkasz tego „odpowiednio” skomentować?

 3. Ptyś, nie pomawiam i nie obrażam, a jeśli pouczam, to dlatego, że Admin nie po to wymyśla takie fajne SONDY TEMATYCZNE, żeby potem Brzydulomaniaczki głosowały na kogoś tylko dlatego, że grał w ich ukochanym serialu…

 4. Admin, nie wiem, kogo masz zaplanowanego w następnych grupach, ale po dzisiejszym odcinku `Hotelu 52` upewniłam się, że Marta i Kuba (czyli Magda Lamparska i Paweł Tomaszewski) też zasługują na nominacje.

 5. Hehh…oczywiście, że Konrad .! Uwielbiałam te jego pomysły aby uprzykrzyć życie Karolinie…a te jego teksty, to po prostu powalały mnie z nóg .! Konrad wymiata .! ;))

 6. DO ADMINA: Mam prośbę na nową sondę, oczywiście jest to tylko propozycja, ale postanowiłam, że ją tu zaproponuję….Sonda dotyczyła by najlepszej postaci w serialu kryminalnym…jest kilkanaście seriali kryminalnych, jednak mało się o nich mówi, a ja takie uwielbiam i na pewno jest więcej takich .!

 7. policjant juz byl teraz myslalam o kobiecie w policji (detektyw, policjantka, pracownik laboratorium itp.)
  dzieki za przypomnienie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *