Serena – wypadek czy samobójstwo?

Pojawiły się plotki jakoby Blake Lively chciała odejść z serialu Plotkara. Na początku nie potraktowałam ich poważnie, przecież aktorka nie tkwi w jednej roli od kilkunastu lat, jej postać jest rozbudowywana i właściwie dzięki niej Blake robi karierę w „show biznesie”. Tym bardziej, że na planie pracuje ze swoim chłopakiem Pennem Badgley’em (Dan), więc łączy przyjemne z pożytecznym.

Jednak coś musi być na rzeczy, ponieważ plotki potwierdzają różne źródła. Oczywiście aktorka podziękowała produkcji za wspaniały początek ale „jest zmęczona pracą na planie serialu i prosi producentów aby uśmiercili jej postać”.

Scenarzyści jeszcze nie wyrazili zgody na odejście jednej z głównych postaci, jednak kolejna plotka głosi, że rozważane są dwie opcje – śmiertelny wypadek, lub samobójstwo.

Jak myślicie jest sens kręcenia dalszych przygód bez głównej bohaterki? Czy wątek Sereny nie jest istotny?

fot.totalhair.net

2 odpowiedzi do “Serena – wypadek czy samobójstwo?”

  1. It was great at the beginning, but she’s started to get bored of her storylines and all the petty fights on set.- blake lively

    czyli po polsku – bylo super na poczatku ale jestem juz zmeczona jej fabula i wszystkim malym klutnia na planie.

  2. Serena jest przyjaciółką Blair graja główne role w Plotkarze to była by głupota serial by stracił na znaczeniu wszyscy wiedza Blair&Chuck;Serena&Nate w ostateczności Jenny&Nate??!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *