Serialowa mama grupa nr 2

Dzisiaj kolejna sonda i kolejne Panie, które są nominowane w kategorii „Najlepsza mama polskiego serialu”.
Jak zwykle zapraszam do głosowania.

Klan – Krystyna Lubicz
Mama i jednocześnie babcia. Dziekan uczelni, która ma czas na wychowywanie swojego 6-letniego synka, córki studentki i wnuczki, którą jej starsza córka co jakiś czas podrzuca. Dodatkowo chodzi na kurs tańca z mężem, pomaga bratu i wszystkim przyjaciołom.
Zmagała się z rakiem piersi i psychopatką.

Ranczo –  Dorota Solejuk
Wiedzieliście, że Solejukowa ma na imię Dorota? Biedna,  niewykształcona, prosta kobieta ze wsi. Może być dumna ze swoich siedmiu pociech, które zostały obdarzone niesamowitą inteligencją, mimo warunków w jakich się wychowały. Mieszkają w skrajnej biedzie (teraz ich sytuacja materialna znacznie się poprawiła) i chcą się kształcić mimo jej sprzeciwu. Solejukowa ma wyjątkowy dar do nauki języków obcych.

Teraz albo nigdy – Anna Bosz
Mama Andrzeja skutecznie poradziła sobie z depresją.  Anna dopinguje syna i trzyma kciuki za realizację jego marzeń.  W pewnych momentach staje się bohaterką pierwszoplanową – zakochuje się w Zdzisiu i otwiera butik ze swoimi ubraniami.

Mamuśki – Halina Czajka
Mama Mirka, która uważa, że jej syn zrobił największy błąd wiążąc się z Patrycją. Wraz z drugim synem prowadzi sklep z bielizną. Wścibska i złośliwa. jej największym marzeniem jest rozwód syna. Bez przerwy konkuruje z rodzicami synowej.

Zmiennicy – Maria Piórecka
Matka Kasi i Romka. Na co dzień pracuje w muzeum i stoi w kolejkach po wszystko. Za wszelką cene stara się aby jej córka znalazła sobie chłopaka – zmusza ją do dbania o siebie.
Przezorna i błyskotliwa.

Usta usta – Agnieszka Kornatowska
Matka wyzwolona. Mąż nie chciał się zgodzić na jej powrót do pracy i zatrudnienie opiekunki. Agnieszka jednak postawiła na swoim. Myślała o romansie ze słynnym autorem. Wydaje się, że problemy małżeńskie ma już za sobą.
Potrafi się bawić – mimo snobistycznego męża.

Barwy Szczęścia – Maria Pyrka
Żona i matka piątki dzieci. Rodzina była dla niej najważniejsza, poświęciła się bez reszty wychowywaniu dzieci. Ale jej cały świat runął, gdy jej mąż, Roman, zdradził ją z koleżanką z pracy. Maria nie potrafiła mu wybaczyć i zapomnieć, przeszła załamanie nerwowe.

39 i pół – Anna Jankowska
Po ślubie z Tomaszem zrozumiała, że jednak kocha swojego „byłego” chłopaka, z którym ma syna. Kocha swoje dziecko ale daje mu wolną rękę. Jej związkowi nie zaszkodziły pomysły Darka, bieda, a nawet powrót nieślubnej córki – Amandy. W końcu bierze ślub z ukochanym i zostaje ponownie mamą. Oraz jednocześnie babcią

Jak zwykle – decyzja należy do Was

n

n

{democracy:5}

fot.film.onet.pl, tvp.pl, plejada.pl, interia.pl, wp.pl, www.filmpolski.pl

3 odpowiedzi do “Serialowa mama grupa nr 2”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *