Singielka 30-34 – Zmiana szefostwa w portalu! – streszczenia

Premiera od 16 listopada 2015.
W takim tempie za kilka dni dowiemy się co wydarzy się w Singielce w grudniu 😉

30
Na polecenie Doroty odbywa się zebranie. Andrzej odczytuje decyzje zarządu w związku z pozwem Senatora, a Dorota przekonuje się, że kto sieje wiatr – ten zbiera burzę. Sława zabiera Olgierda na warsztaty Coacha, żeby przepracować z mężem powody problemów w ich związku. Osiąga jednak dokładnie odwrotny efekt niż planowała. Tymczasem Tomasz i Elka pocieszają Naczelną, która została zwolniona z pracy. Dorota zdaje sobie sprawę, że w najtrudniejszych czasach nie ma, na kogo liczyć. W ramach wdzięczności zaprasza Elkę i Tomasza na wino. Tymczasem Mikołaj porywa Elkę na romantyczna randkę.

31
Mikołaj zatrzymuje Elkę w restauracji, przez co Elka nie zdąża na pożegnanie Doroty. Nie przejmuje się jednak tym zbytnio, bo świetnie się bawi na randce. Natalia nie wie jak powiedzieć matce, że nie założy na swój ślub jej sukni. Z pomocą przychodzi Genowefa, która skutecznie udaremnia użycie sukni na ślubie Natalii. Zmęczony Tomasz zajmuje się pijaną Dorotą. Po powrocie do domu czeka na niego wściekła i zazdrosna Sylwia, która zarzuca mu kłamstwo.

32
Sława jest wściekła na Genowefę za zniszczenie jej sukni ślubnej. Genowefa broni się, że to z powodu pogarszającego się wzroku. Sława chcąc udowodnić matce kłamstwo zabiera ją do okulisty. Tymczasem Dorota straszy Elkę, że felietony Singielki już nie będą publikowane w portalu po jej odejściu, dlatego proponuje jej pewien układ… Sylwia próbuje naprawić napiętą atmosferę pomiędzy nią a Tomaszem. Gdy wydaje się, że topór wojenny został zakopany, Tomasz odkrywa tajemnicę Sylwii, która nieodwracalnie może ich poróżnić.

33
Tomasz spędza kolejną noc na kanapie. Sylwia tłumaczy mu, że nie powiedziała mu o planach zajścia w ciążę, ponieważ bała się jak zareaguje. Tomasz uważa, że dziecko to nie jest najlepszy sposób na ratowanie związku. W redakcji Krzysiek obnosi się nowym stanowiskiem. Tymczasem Elka dowiaduje się od Moniki, że Mikołaj wziął od niej podwójne zaproszenie do filharmonii na dzisiejszy wieczór. Mikołaj jednak nie zjawia się z biletami, a zawiedziona Elka rozumie, że szczęśliwe zakończenie chyba jej nie dotyczy.

34
Mikołaj spotyka się z Dorotą, która proponuje mu zmianę pracy. Natalia postanawia spędzić romantyczne chwile z narzeczonym, ale dla Roberta te chwile staną się istnym koszmarem… Tomasz pociesza osowiałą Elkę. Obydwoje na koniec wieczoru przekonują się, że ich drugie połówki jeszcze nie raz ich zaskoczą. Sylwia oświadcza Tomaszowi, że wyjeżdża, a Mikołaj zjawia się w drzwiach zaskoczonej Elki. Jej radość nie trwa jednak długo. Czy uda jej się go przekonać do pozostania w portalu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *