Singielka – Co wydarzy się w premierze 2 sezonu?

Poniżej streszczenie 141 odcinka.
Premiera 1 września 2016.

Elka umawia się na randkę z… Tomaszem! Gdy wydaje się, że nic im nie przeszkodzi, znowu pojawia się Konrad. Elka na początku nie wydaje się zachwycona jego wizytą, jednak kiedy słyszy, że zorganizował jej spotkanie z inwestorem, odwołuje randkę z Tomaszem. Zachwycony Konrad spotyka pod blokiem Elki Tomasza, któremu jasno daje do zrozumienia, że nie ma czego szukać u Elki. Na dowód pokazuje mu ozdobne pudełeczko, które zamierza jej wręczyć. Zasmucony Tomasz kolejny raz kieruje się do Antypodów, by topić smutki w alkoholu…

Jedna odpowiedź do “Singielka – Co wydarzy się w premierze 2 sezonu?”

 1. kolejne odcinki dodał filmpolski.pl:

  142:

  Tomasz postanawia na dobre wyjaśnić sprawę Singielki i przychodzi po radę do Natalii. Zdezorientowana Natalia słysząc, że Tomasz zna prawdę o Singielce przekręca wszystko, przez co Tomasz utwierdza się w przekonaniu, że Elka nic do niego nie czuje i powoli zbliża się do Nadii… Z kolei Mikołaj dalej stara się rozwikłać zagadkę skradzionych kodów i prosi Bajtka o pomoc. Gdy ten dowiaduje się, kto za tym wszystkim stoi, od razu biegnie do Elki, by ją ostrzec.

  143:

  Tomasz i Nadia spędzają wspólnie czas planując wyprawę. Elka stara się dodzwonić do przyjaciela, żeby ostrzec go przed Nadią. Ona jednak jest sprytniejsza i postanawia nie dopuścić do kontaktu Tomasza z Elką. Sława i Hanna – matka Roberta, nadal nie mogą przeboleć, że Natalia chce mieć skromny ślub. Uparta Sława nie przestaje dalej walczyć o huczne wesele córki i wspólnie z Hanną postanawiają przekonać do tego Roberta. Konrad prosi Elkę o jeszcze jedną szansę. Jest tak przekonywujący, że… Elka daje się uwieść. Ale czy mają szansę na bycie razem?

  144
  Elka i Konrad idą razem na ślub Natalii. Tomasz postanawia ostatni raz zawalczyć o Elkę i czeka na nią pod jej blokiem. Niestety, kiedy widzi Konrada całującego Elkę traci nadzieję… Natalia przygotowuje się do ślubu. Nie wie, że Sława razem z Hanną zmieniły całą koncepcję wesela! Jak zareaguje Natalia, gdy dowie się, że kolejny raz ktoś podjął za nią decyzję?

  145

  Natalia jest wściekła, że Robert okazał się nielojalny i za jej plecami dogadał się ze Sławą. Tuż przed ceremonią odjeżdża razem z Elką. Sława wpada w popłoch – co ze ślubem i gośćmi?! Wściekły Robert postanawia znaleźć ukochaną i zostawia wszystkich pod kościołem. Z kolei Elka razem z Natalią odbywają w trakcie ucieczki poważną rozmowę o uczuciach i straconych szansach. Elka zmotywowana przez siostrę jedzie spotkać się z Tomaszem na lotnisku. Czas jednak pędzi nieubłaganie. Czy zdąży przed odlotem Tomasza?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *