Singielka – Czy Elka jest w ciąży? – streszczenia

Premiera od 2 maja 2016.

125

Sława postanawia utrzeć nosa Olgierdowi, zaprasza go do domu, w którym właśnie jest… Marcin. Olgierd nie kryje zdziwienia na widok nowego adoratora Sławy, ale postanawia nie dać tego po sobie poznać. Plan jednak bierze w łeb. Dochodzi do starcia między mężczyznami. Monika prosi Elkę o pomoc – chyba jest w ciąży! Elka wspiera ją podczas robienia testu ciążowego. Niefortunnym zbiegiem okoliczności Dorota zauważa test w rękach Elki.

126

Tomasz wypytuje Dorotę, kto jest ojcem dziecka Elki. Wieść o jej ciąży kompletnie wytrąciła go z równowagi. Z kolei niczego nieświadoma Elka jedzie na reportaż z Konradem, na którym ma udawać jego żonę! W wyniku nieporozumienia Andrzej nie domyśla się, że Monika może być w ciąży. Księgowy odczytuje jej aluzje po swojemu, co przysparza mu mnóstwa kłopotów

127

Tomasz jest coraz bardziej załamany. Tym bardziej, że Elka nie odbiera jego telefonów i nie oddzwania. Nawet Natalia nie ma czasu się z nim spotkać i porozmawiać. Zrezygnowany trafia do Antypodów, gdzie topi smutki w alkoholu. Na ratunek przybiega… Nadia. Elka odsłuchuje wiadomość od Tomasza i zaintrygowana oddzwania. Jego telefon odbiera jednak Nadia, która oświadcza, że nie chce budzić Tomasza. Czy Tomasz i Nadia spędzili razem upojną noc?

128

Konrad zaprasza Elkę na Bal Mediów. Elka zgadza się na wspólne wyjście z nadzieją, że chociaż na chwilę przestanie myśleć o Tomaszu. On z kolei nie ma pojęcia, że poprzedniego dnia dzwoniła do niego Elka. I nadal nie może uwolnić się od Nadii. Zaproszenie na Bal Mediów dociera także do redakcji, w której toczy się walka o to, kto pójdzie na Bal jako reprezentant. Inwestor postanawia wybrać się z kimś z redakcji… A jego wybór jest dla wszystkich olbrzymim zaskoczeniem.

2 odpowiedzi do “Singielka – Czy Elka jest w ciąży? – streszczenia”

  1. Sorkibfalszywy alarm, jeednak bedzie drugi sezon. Przepraszam, ale tak podal faktbnalenjuz produkcja zaprzeczyla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *