Singielka – Elka odchodzi z pracy! – streszczenia

Premiera od 18 kwietnia 2016.

117

Sława, Elka i Marcin są zażenowani z powodu zaistniałej sytuacji… Sława postanawia zrezygnować z nowego adoratora dla dobra córki. Elka wybija jej ten pomysł z głowy i każe cieszyć się nową znajomością. Z kolei Sylwia przychodzi do mieszkania Tomasza, żeby oddać mu rzeczy. Drzwi otwiera jej Igor, który postanawia dopiec niewiernej dziewczynie brata informacją, że Tomasz znowu jest z Nadią! Wściekła Sylwia przychodzi do redakcji spotkać się z Mikołajem. Spotyka Elkę, którą informuje, że Tomasz ma dziewczynę.

118

Nadia zostaje przyjęta do firmy jako nowa dziennikarka. Elka słysząc to wyrzuca list do Tomasza. Jest przekonana, że to on załatwił byłej dziewczynie miejsce w firmie. Utwierdza się tylko w przekonaniu, kiedy Monika potwierdza jej obawy, że Nadia i Tomasz wrócili do siebie. Natalia spotyka się z Robertem, który mówi jej, że Aśka ma zamiar zrobić test na ojcostwo. Natalia stara się go pocieszyć, gdy dzwoni roztrzęsiona Genowefa. W trakcie ich spotkania Gustaw zasłabł!

119

Dorota stara się przekonać Elkę do pozostania w redakcji – ona jest jednak nieugięta. Fakt, że Nadia urządza Tomaszowi urodzinową niespodziankę tylko dodatkowo frustruje Elkę. Zwłaszcza, że Tomasz nie kryje zachwytu nad prezentem od byłej dziewczyny. W trakcie imprezy Nadia mówi Elce, że nie zrezygnuje z Tomasza. Również Natalię czekają ciężkie chwile. Do kawiarni przychodzi Olgierd, by pogodzić się z córką. Natalia nie potrafi wybaczyć ojcu.

120

Tomasz domaga się od Elki powodu jej odejścia z pracy. Elka nie jest w stanie mu powiedzieć, że powodem jest on i Nadia. Smutna wyznaje mu, że dostała lepszą propozycję. Czy prawda wyjedzie na jaw? Sława jest załamana wiadomością o odejściu z pracy Elki. Postanawia sama zająć się poszukiwaniami pracy dla córki i dzwoni w jej imieniu do kolejnych redakcji. Gdy Elka przychodzi na drugi dzień do pracy, wszyscy są na nią obrażeni. Podobno odchodzi do konkurencyjnego portalu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *