Singielka – Elka otwiera nowy portal? – streszczenia odcinków

Singielka – streszczenia 133-136.
Premiera od 16 maja 2016.

133
Wieść o tym, że Elka zakłada nowy portal szybko obiega całą redakcję. Dorota jest wściekła i każe Andrzejowi zmienić umowy wszystkim pracownikom tak, by nie mogli odejść do portalu Elki. Nie wie, że Andrzej o wszystkim mówi Monice… Krzysiek jest zniesmaczony wspólnymi zdjęciami Igora i Sandry. Postanawia rozmówić się z chłopakiem córki w cztery oczy. Gdy Sandra się o tym dowiaduje, kolejny raz kłóci się z ojcem. Do Krzyśka wreszcie zaczyna docierać, że zależy mu na córce.

134
Elka trzyma się od Tomasza z daleka, próbuje o nim zapomnieć. Tomasz natomiast chce pracować w jej portalu. Elka odmawia, fotografem już jest Natalia. Tomasz nie może ukryć rozczarowania. Na dokładkę znowu zjawia się Konrad z misją ratunkową… Andrzej przygotowuje aneksy do umów pracowników. Na pierwszy ogień idzie Bajtek, którego Dorota szantażem zmusza do szpiegowania Elki. Gdy Monika dowiaduje się, że Andrzej pomógł Dorocie, kolejny raz zawodzi się na ukochanym.

135
Tomasz kolejny raz widzi Elkę i Konrada razem – proponuje więc Nadii wspólny wyjazd w Himalaje. Nadia wreszcie dopina swego, w czym dopinguje ją Malena. Sława zaprasza matkę Roberta, żeby razem z nią przemówiła im do rozsądku. Niestety, kolejny raz wszystko idzie na opak i Natalia zostaje oskarżona o zdradzanie Roberta! Czy Sławie uda się to odkręcić?

136
Następny dzień batalii w redakcji. Tym razem problemy ma Andrzej, który zostaje przymuszony do szpiegowania Elki. Nowy inwestor chcąc mieć pewność, że dostaje najświeższe informacje z firmy, proponuje Mikołajowi układ. Czy Mikołaj zdradzi Elkę? Robert mówi Natalii, że wiezie Arka do szpitala. Przerażona Natalia myśli, że się o nią pobili. Robert wyprowadza Natalię z błędu i mówi jej, że Arek poważnie zachorował!

Jedna odpowiedź do “Singielka – Elka otwiera nowy portal? – streszczenia odcinków”

 1. 137:
  Tomasz odkrywa podstęp Pawła. Dowiaduje się, kto jest szpiegiem Pawła w portalu Elki. Jedzie do niej, żeby ją uprzedzić. Elka nie może uwierzyć… Natalia z Robertem zapraszają gości na ślub. Po długich przemyśleniach Natalia decyduje się zaprosić Olgierda, który mówi córce, że na jej ślub przyjdzie bez Olgi. Gdy wszystko zaczyna się układać, do Natalii przyjeżdża Arek, który próbuje ja odwieść od decyzji.

  138:
  Tomasz naskakuje na Mikołaja, że donosi Pawłowi, co się dzieje w portalu Elki. Mikołaj się wypiera i twierdzi, że tylko udaje – tak naprawdę stoi po jej stronie. Rozdarta Elka nie wie, co zrobić, jednak ostatecznie staje po stronie Mikołaja. Tomasz ostrzega ją by miała na niego oko. Elka nie idzie jednak za jego radą… Pod domem Natalii zjawia się retro limuzyna! Natalia ze Sławą nie mogą wyjść z podziwu – Robert to prawdziwy romantyk! Jakie zdziwienie czeka Natalię, kiedy na miejscu nie zastaje ukochanego.

  139:
  Po upokorzeniu, jakiego doznały, Elka i Monika wychodzą ze spotkania z inwestorem. Monika nie zamierza puszczać tego płazem Mikołajowi i dzwoni do niego z awanturą. On jednak do niczego się nie przyznaje i na własną rękę zaczyna szukać winowajcy. Straconego zaufania może już drugi raz nie odzyskać. Zestresowana Monika zaczyna się źle czuć. Na ratunek kolejny raz spieszy Tomasz i razem z Elką zawożą ją do szpitala. Monika obserwując ich namawia Elkę, żeby wreszcie wyznała Tomaszowi, co czuje, zanim ten wyjedzie i będzie za późno. Czy Elka zdobędzie się na odwagę?

  140:
  Nadia dalej knuje za plecami Elki i stara się jeszcze bardziej podburzyć przeciwko niej Czachę. On jednak ma coraz więcej wątpliwości czy postępuje właściwie, zwłaszcza, że widzi, że Elka jest w stosunku do niego w porządku. Tomasz po przyjeździe do redakcji natyka się na Mikołaja, któremu w dosadny sposób każe trzymać się z dala od Elki. Zarzuca mu też szpiegostwo i kłamstwa. Wzburzony Mikołaj przekonuje go, że nie jest szpiegiem i osłupiałemu Tomaszowi wyjawia tajemnicę Elki: to ona jest Singielką! Czy ta wiadomość wreszcie sprawi, ze Elka i Tomasz będą razem?

  A kolejne odcinki od września.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *