Singielka - streszczenia 133-136.
Premiera od 16 maja 2016.

133
Wieść o tym, że Elka zakłada nowy portal szybko obiega całą redakcję. Dorota jest wściekła i każe Andrzejowi zmienić umowy wszystkim pracownikom tak, by nie mogli odejść do portalu Elki. Nie wie, że Andrzej o wszystkim mówi Monice… Krzysiek jest zniesmaczony wspólnymi zdjęciami Igora i Sandry. Postanawia rozmówić się z chłopakiem córki w cztery oczy. Gdy Sandra się o tym dowiaduje, kolejny raz kłóci się z ojcem. Do Krzyśka wreszcie zaczyna docierać, że zależy mu na córce.

134
Elka trzyma się od Tomasza z daleka, próbuje o nim zapomnieć. Tomasz natomiast chce pracować w jej portalu. Elka odmawia, fotografem już jest Natalia. Tomasz nie może ukryć rozczarowania. Na dokładkę znowu zjawia się Konrad z misją ratunkową… Andrzej przygotowuje aneksy do umów pracowników. Na pierwszy ogień idzie Bajtek, którego Dorota szantażem zmusza do szpiegowania Elki. Gdy Monika dowiaduje się, że Andrzej pomógł Dorocie, kolejny raz zawodzi się na ukochanym.

135
Tomasz kolejny raz widzi Elkę i Konrada razem - proponuje więc Nadii wspólny wyjazd w Himalaje. Nadia wreszcie dopina swego, w czym dopinguje ją Malena. Sława zaprasza matkę Roberta, żeby razem z nią przemówiła im do rozsądku. Niestety, kolejny raz wszystko idzie na opak i Natalia zostaje oskarżona o zdradzanie Roberta! Czy Sławie uda się to odkręcić?

136
Następny dzień batalii w redakcji. Tym razem problemy ma Andrzej, który zostaje przymuszony do szpiegowania Elki. Nowy inwestor chcąc mieć pewność, że dostaje najświeższe informacje z firmy, proponuje Mikołajowi układ. Czy Mikołaj zdradzi Elkę? Robert mówi Natalii, że wiezie Arka do szpitala. Przerażona Natalia myśli, że się o nią pobili. Robert wyprowadza Natalię z błędu i mówi jej, że Arek poważnie zachorował!