Singielka – Elka spędza czas z Konradem – streszczenia

Premiera od 11 kwietnia 2016.

113

Elka jedzie zrobić reportaż, na miejscu spotyka Konrada z jego nową dziewczyną! Elka ośmiesza go w oczach nowej dziewczyny. Fatalny dzień czeka Tomasza, który dowiaduje się, że ma pracować z Mikołajem. Kiedy Mikołaj próbuje pogadać z nim o Sylwii- dochodzi do bójki! Z kolei do kawiarni Natalii przychodzi Robert, żeby zaprosić ją na ślub. Spotkanie okazuje się jednak kompletną katastrofą.

114

Sława dostaje kwiaty. Genowefa sceptycznie ocenia entuzjazm córki przekonanej, że przysłał je Olgierd. Sława opracowuje plan odzyskania męża – ale czy kwiaty były rzeczywiście prezentem od Olgierda? Elka spędza czas z Konradem, który okazuje się miłym kompanem na samotne popołudnia. Również Monika dochodzi do porozumienia z Andrzejem, którego coraz to bardziej wymyślne pomysły na przeprosiny, wreszcie przynoszą rezultat.

115

Sława dowiaduje się o aplikacji randkowej, którą testuje Elka i postanawia znaleźć przez nią kogoś dla siebie. Elka, która nadal nie może zapomnieć o Tomaszu postanawia umówić się z kolejnym chłopakiem z aplikacji. Czy tym razem wybór będzie bardziej trafny? Tomasz nadal zajmuje się nieodpowiedzialnym bratem, który zamiast na egzamin, idzie na spotkanie z Nadią! Tomasz jest zaskoczony widząc Igora i byłą dziewczynę razem, zwłaszcza, że ona wyraźnie chce się do niego zbliżyć. W kłopotliwej sytuacji jest też Krzysiek, do którego w tym samym czasie przychodzą córka i dziewczyna.

116

Elce jest głupio po ostatnim spotkaniu z Marcinem. Przeprasza go za swoje zachowanie. On jej radzi, żeby rozwiązała swoje sprawy z Tomaszem. Elka korzysta z rady i pisze list do Tomasza. Przeprosiny przygotowuje też Natalia, która umawia się z Robertem. Ten jednak zaskakuje ją wyznaniem, że rzeczywiście może nie być ojcem dziecka Asi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *