Singielka – Gala, zwolnienie i tajemniczy prezent – streszczenia odcinków

Premiera od 24 października 2016.
Streszczenia odcinków 170-173.

170

Paweł żąda od Tomasza, by sprawę plagiatu zgłosił do kapituły Pret-a-Portal i tym samym wykluczył portal Elki z konkursu. Czy naczelny spełni ten niełatwy dla siebie obowiązek i zamknie przyjaciółce drogę do sukcesu? W redakcji niepodziewanie zjawia się zazdrosny Viktor i robi Malenie wyrzuty. By nie dopuścić do jego spotkania z Pawłem, blogerka idzie z nim na randkę. Chcąc wytłumaczyć swoją nieobecność kłamie, że osobiście zawiozła protest przeciwko „CO WIĘCEJ”. W tym czasie zdruzgotana Natalia wprowadza się z powrotem do rodziców. Jej obecność w domu staje się okazją do urządzenia „babskiego wieczoru”. U Nowackich zjawia się również Robert prosząc o rozmowę z byłą narzeczoną. Najpierw jednak musi stawić czoła wrogo nastawionej Sławie.

171
Dla obu konkurujących redakcji nadszedł wielki dzień – rozstrzygnięcie konkursu. Wszyscy są w gorączce przygotowań do gali rozdania nagród. Mikołaj wykorzystuje okazję i prosi Elkę by na ten wyjątkowy wieczór wybrała kreację z kolekcji Sylwii, która nie cieszy się ostatnio dużym zainteresowaniem. Zanim jednak Elka znajdzie się na imprezie wywołującej tak duże emocje, napotka mnóstwo trudności. Zaalarmowana przez Sławę, że jej ojciec stracił pracę biegnie go odszukać, aby sprawdzić co się stało. Okazuje się że Staszek postanowił rozpocząć nowy, lepszy etap swojego życia. Tuż przed rozpoczęciem ceremonii, dziewczyna jedzie ratować z opresji Maxa

172
Paweł nie potrafi pogodzić się z przegraną w konkursie. Próbuje dowiedzieć się, dlaczego przygotowany przez prawnika protest przeciwko „CO WIĘCEJ” nie został na jego polecenie wysłany. Efektem jego śledztwa jest zwolnienie Tomasza z pracy. Tymczasem Malenie po raz kolejny udaje się uniknąć konsekwencji swoich kłamstw. Sytuację w redakcji wykorzystuje Krzysiek i próbuje załatwić sobie posadę naczelnego. Przed swoim odejściem Tomasz chce spełnić jeszcze jedną prośbę Elki. Musi zapobiec emisji nagrania kompromitującego Maxa, które przekazała Malenie była dziewczyna komika.

173
Kolejny podstęp Maleny nie udaje się. Paweł bezskutecznie próbuje odtworzyć nagranie kompromitujące Maxa. Oryginał znajduje się jednak w rękach Tomasza, który oddaje ją komikowi. Max wdzięczny za uratowanie mu honoru, zaprasza swojego wybawcę wraz z Elką na wspólną kolację. Tymczasem Andrzej próbuje przekonać Tomasza, by się nie poddawał i zawalczył o przywrócenie do pracy. Podobne słowa były naczelny słyszy od Gosi i Patryka. Gdy Elka dowiaduje się, że Tomasz został dyscyplinarnie zwolniony czuje się winna, że wciąż komplikuje mu życie i pragnie go przeprosić. Olgierd proponuje Sławie wyjazd we dwoje do Sztokholmu. Na jego propozycję żona reaguje sceptycznie i nie szczędzi mu gorzkich słów. Natalia otrzymuje tajemniczy prezent. W czasie gdy Sława z Genowefą zastanawiają się kim jest ofiarodawca podarunku, w domu zdarza się tragedia.

Jedna odpowiedź do “Singielka – Gala, zwolnienie i tajemniczy prezent – streszczenia odcinków”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *