Singielka – Kim jest „Słodka Elka”? – streszczenia odcinków

Co wydarzy się od 26 października 2015, a przede wszystkim kto podszywa się pod Elkę?

Ksenia dzięki za „cynk” 😉

16
Pech do randek zdaje się dalej prześladować Elkę- jej randka z Andrzejem okazuje się… kompletną klapą. Wieczór po raz kolejny ratuje Tomasz, którego przypadkiem spotyka Elka. Ich spotkanie przerywa telefon od zazdrosnej Sylwii. Nie tylko Ela ma problem z facetami. Robert obraził się i nie odbiera telefonów od Natalii- smutną dziewczynę pocieszają Genowefa i Sława. Sława ma nawet pewien pomysł, jak odzyskać Roberta.

17
Natalia postanawia skorzystać z rady matki. Po przyjeździe do mieszkania Roberta, uświadamia sobie jednak, że niespodzianki nie zawsze muszą być miłe… Na brak wrażeń nie może także narzekać Elka- w redakcji zjawia się Wojtek, a Andrzej wręcza jej rachunek za pralnię. Na koniec dnia także Bajtek ma dla niej wiadomość- skoro przeszedł pierwszy etap, to już mogą się umawiać! Elka kompletnie nie rozumie, o co mu chodzi… Ale Bajtek uparcie chce się spotkać

18
Ela ze zgrozą odkrywa, że ma profil na portalu randkowym. Szuka osoby, która go założyła. Natalia radzi siostrze pójść na policję. Elka stosuje fortel i prosi Mikołaja, by umówił się ze „Słodką Elą”. Tomasz i Sylwia jedzą kolację ze znajomym Sylwii. W trakcie spotkania wychodzi na jaw, że Sylwia chce by Tomasz zmienił pracę. Jako jeden z powodów Sylwia wymienia Elkę. Sylwia uspokaja się nieco po późniejszej wizycie w redakcji i spotkaniu Elki, która w jej opinii jest zbyt mało atrakcyjna by stanowić dla niej zagrożenie. Zagrożeniem okazuje się ktoś inny.

19
Elka odbiera zaskakujący telefon od Sylwii, która proponuje jej spotkanie. Zazdrosna Sylwia mówi Elce, że widziała Monikę spoufalającą się z Tomaszem. Tymczasem Dorota zauważa profil Mikołaja na portalu randkowym. Postanawia go poderwać. Nie wie, że nad jego profilem czuwa Ela. Nieoczekiwanie przychodzi wiadomość od… słodkiej Eli- gotowej na randkę z Mikołajem. Czy Ela dowie się kto się pod nią podszywa?

20
Upokorzona Elka kłóci się ze Sławą. Matka broni się tłumacząc, że zrobiła to dla jej dobra. Elka nie chce słuchać wyjaśnień, zostawia Sławę z Mikołajem i odchodzi. Nie tylko Elka czuje się oszukana. Olgierd, który widział Sławę z Mikołajem, oskarża żonę o romans i nie przyjmuje do wiadomości jej tłumaczeń. Problem z zaufaniem do swojej drugiej połówki ma również Sylwia, która prosi Elkę by miała na oku Tomasza. Elka ma dylemat, czy pomóc Sylwii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *